Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bardzo proszę o pomoc. Mam ochotę się zabić, kiedy ją widzę.


Nieszczęśliwa12

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, bardzo proszę Cię o przeczytanie i o próbę pomocy,

Mam 17 lat, chodzę do liceum, do jednej klasy z moim chłopakiem. Do tej samej szkoły, innej klasy chodzi też taka jedna wredna dziewczyna z bardzo szczupłą figurą i bardzo dużym biustem, który w dodatku lubi eksponować. Jeśli znacie typ dziewczyn "jestem najpiękniejsza na świecie" to właśnie ona. Ja jestem płaska jak deska i nie umiem opanować zdenerwowania, kiedy ją widzę. Kiedy byliśmy na wycieczce musiałam spędzić kilkanaście godzin siedząc z moim chłopakiem, wgapionym w biust koleżanki obok niej i jakiejś innej dziewczyny z jej klasy. W dodatku, kiedy przechodzi obok, widzę jak mój chłopak się na nią gapi. Jeszcze mój chłopak i ta wredna dziewczyna mają razem jedną lekcję a ja mam w innej grupie. Naprawdę coś mnie trafia całą godzinę, mam ochotę jej coś zrobić, myślę o tym całymi dniami. TO MI NIE POZWALA NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ! Rozmawiałam z moim chłopakiem, ale przecież nie zabronię mu się na nią patrzeć. Mam ochotę się zabić. Mnie już biust nie urośnie, a jeśli w ogóle to bardzo mało.

PROSZĘ, BŁAGAM WAS O POMOC! JA MAM JUŻ DOŚĆ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęśliwa12, masz zaniżoną samoocenę i niepotrzebnie porównujesz się do innej dziewczyny. Odzywają się u Ciebie po prostu kompleksy. A chłopak? No cóż... Jest młody, nic dziwnego, że zwraca uwagę na pełny biust koleżanki, która jeszcze potrafi go wyeksponować. To, że koleżanka jest zgrabna, ładna i ma czym oddychać nie jest żadną wadą ;) A Ty nie pielęgnuj w sobie chorej zazdrości, tylko pomyśl, że jednak chłopak jest z Tobą, zatem mu się podobasz. Nie niszcz tego. Zadbajcie o swoją relację, a Ty koniecznie popracuj nad swoją samooceną, by uniezależnić własne poczucie wartości od wielkości biustu. Pozdrawiam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka jedna wredna dziewczyna z bardzo szczupłą figurą i bardzo dużym biustem, który w dodatku lubi eksponować.

Jest wredna bo ma ladny biust i jest zgrabna? :shock: Jestes zdecydowanie wredniejsza skoro oceniasz kogos po wlasnej zazdrosci

 

Pisałam też to ---> "Jeśli znacie typ dziewczyn "jestem najpiękniejsza na świecie" to właśnie ona." Nie chciałam się rozpisywać na temat jej charakteru, bo nie o to tu chodzi. Źle zrozumiałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, bardzo proszę Cię o przeczytanie i o próbę pomocy,

Mam 17 lat, chodzę do liceum, do jednej klasy z moim chłopakiem. Do tej samej szkoły, innej klasy chodzi też taka jedna wredna dziewczyna z bardzo szczupłą figurą i bardzo dużym biustem, który w dodatku lubi eksponować. Jeśli znacie typ dziewczyn "jestem najpiękniejsza na świecie" to właśnie ona. Ja jestem płaska jak deska i nie umiem opanować zdenerwowania, kiedy ją widzę. Kiedy byliśmy na wycieczce musiałam spędzić kilkanaście godzin siedząc z moim chłopakiem, wgapionym w biust koleżanki obok niej i jakiejś innej dziewczyny z jej klasy. W dodatku, kiedy przechodzi obok, widzę jak mój chłopak się na nią gapi. Jeszcze mój chłopak i ta wredna dziewczyna mają razem jedną lekcję a ja mam w innej grupie. Naprawdę coś mnie trafia całą godzinę, mam ochotę jej coś zrobić, myślę o tym całymi dniami. TO MI NIE POZWALA NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ! Rozmawiałam z moim chłopakiem, ale przecież nie zabronię mu się na nią patrzeć. Mam ochotę się zabić. Mnie już biust nie urośnie, a jeśli w ogóle to bardzo mało.

PROSZĘ, BŁAGAM WAS O POMOC! JA MAM JUŻ DOŚĆ!

 

Wyluzuj i bądź Szczęśliwa! :D

Ciebie kocha a z tą z tym dużym biustem na 99% zaledwie chciałby uprawiać sex - u facetów to stałe i normalne - więc wszystko jest ok! %21laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale jest serio wredna? Co takiego robi? Ja wiem, że to głupio brzmi, ale czasami w tym wieku serio hormony biorą w górę, czy tam emocje z nimi związane.

Nie tylko ja twierdzę, że ta dziewczyna jest wredna, inne dziewczyny (z mniejszym i większym biustem od niej) a nawet niektórzy chłopcy tak mówią, poza tym mam kilka koleżanek z dużymi biustami, które bardzo lubię i które nie uważają się za pępek świata tylko dlatego, że mają większy biust. U dziewczyn z mniejszymi biustami też denerwuje mnie takie podejście do życia. Panienka z bogatego domu, wszystkimi pomiata, bo jest najlepsza, najpiękniejsza, bo jej wszystko wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO MI NIE POZWALA NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ! Rozmawiałam z moim chłopakiem, ale przecież nie zabronię mu się na nią patrzeć. Mam ochotę się zabić. Mnie już biust nie urośnie, a jeśli w ogóle to bardzo mało.

PROSZĘ, BŁAGAM WAS O POMOC! JA MAM JUŻ DOŚĆ!

Biust atrakcyjnej koleżanki przysłonił Ci racjonalne myślenie,wydumany problem...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robotnica - bardzo Ci dziękuję za pomoc, zaangażowanie w moją sytuację i o to, że mnie nie oceniasz, tyle tu niemiłych komentarzy, gdyby nie Ty i parę innych osób zwątpiłabym w zamieszczanie swoich problemów w internecie i dusiła to wszystko w sobie, bo nie mam z kim o tym porozmawiać, jak zapewne się domyślasz po tym, że wstawiłam ten post. Dziękuję Ci jeszcze raz tak z całego serca i postaram się wziąć Twoje rady do siebie (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejszy jest brak logiki. U kobiet częściej (potocznie).

Najweselsze, że jak będziesz po 40'ce to z pełnym "uhahaniem" (oby) przyznasz mi rację....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęśliwa12, widzę dwa rozwiązania Twojego problemu.

 

1. Olej to, postaw na to, jaką chcesz być osobą, a nie jak wyglądać. Twój chłopak jest młody, nie wie jeszcze, co jest w życiu ważne. Nie zdziwiłbym się, gdyby na chwilę obecną zostawił Cię dla niej, jeżeli miałby ku temu sposobność. Ale nie jest to od razu powód do tego, by się zabijać. Jest wielu chłopaków, którym dziewczyny z małym biustem bardziej odpowiadają.

 

2. Ucz się pilnie, żeby w przyszłości znaleźć dobrą pracę. Gdy będziesz zarabiała duże pieniądze, wówczas będziesz mogła sobie pozwolić na operacyjne powiększenie piersi. Wtedy będziesz i mądra i piękna. A zanim to nastąpi, nagle możesz zdać sobie sprawę, że już nie potrzebujesz dużego biustu, bo to wcale nie piersi zdobią człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko o to, że jej jest przykro, że nie jest atrakcyjna dla swojego chłopaka.

ej a kto powiedzial ze nie jest? Dla mnie mj facet jest bardzo atrakcyjny ale to nie znaczy ze osleplam i nie widze innych przystojniakow wokol. Od patrzenia jeszcze nic nikomu nie ubylo.

 

Nieszczęśliwa12, a Ty rozmawialas z chlopakiem o tym co czujesz? Czy nie dalas mu szansy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko o to, że jej jest przykro, że nie jest atrakcyjna dla swojego chłopaka.

ej a kto powiedzial ze nie jest? Dla mnie mj facet jest bardzo atrakcyjny ale to nie znaczy ze osleplam i nie widze innych przystojniakow wokol. Od patrzenia jeszcze nic nikomu nie ubylo.

 

Nieszczęśliwa12, a Ty rozmawialas z chlopakiem o tym co czujesz? Czy nie dalas mu szansy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęśliwa12, kiedyś jak dojrzejesz i wyluzujesz to przestaniesz się przejmować takimi pierdołami. Facet ma po to oczy żeby patrzeć i nie zrobisz z tym nic mają prawo mu się podobać kobiety tfuu dziewczyny jeśli mówimy o twojej granicy wiekowej. Tymczasem pogadaj ze swoim lubym, powiedz mu co cię wkurza i bierz się za nauke. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×