Skocz do zawartości
Nerwica.com

zatrucie lekiem?


ill234

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge zalozyc tematu w dziale "leki", a przydazyło mi sie coś strasznego i potrzebuje pilnej odpowiedzi.

 

Od soboty biore escitalopram, 2 dni jadłowstet i sennosc, a dzisiaj w nocy budziłam sie milion razy.

Rano poszlam pod prysznic (długi prycznic bo wlosy myłam) od jakiegos czasu prysznic to dla mnie duzy wysilek..

Wyszłam spod prysznica i sie zaczeło.. tak nagle..

Zawroty głowy, chcialam zwymiotowac ale nie moglam, biegunka, nie moglam utrzymac głowy :roll:

Pobiegłam do pokoju, ale wszystko było takie rozmazane.. polozylam sie na lozku, ale nie moglam wytrzymac i znowu lazienka.

Nie udalo mi sie zwymiotowac i wrocilam do pokoju, lezalam na lozku az mi sie polepszylo.

Teraz boli mnie zoladek i troche mi zimno.

 

Biore od poczatku 10mg (waze 53-55)

Dodam, ze kilka lat wczesniej brałam zoloft i citabax i nie mialam czegos takiego.

Czytalam, ze na poczatku sa skutki uboczne, wymioty itp. ale az tak?

Moze ja po prostu nie toleruje tego leku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga chyba za wielkiego znaczenia nie ma przy psychotropach, raczej praca podrobów. Brałem docelowo 20 mg esci a zaczynałem od 5mg.

 

Miałaś niebezpieczne objawy. Przeszło, więc zagrozenia potencjalnego juz nie ma. Koniecznie porozmawiaj z lekarzem. Prawdopodobnie dostaniesz inny lek.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_serotoninowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego żałować. Jest dużo innych leków. Wiele wypróbujesz jeszcze. Kilka dni - żadna strata. Czytać opinie innych nie ma sensu na temat danego leku. Trzeba się zamienić w królika doświadczalnego. A może jakieś mniej zamulające? bupropion, moklobemid?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zalozyc tematu w dziale "leki", a przydazyło mi sie coś strasznego i potrzebuje pilnej odpowiedzi.

 

Od soboty biore escitalopram, 2 dni jadłowstet i sennosc, a dzisiaj w nocy budziłam sie milion razy.

Rano poszlam pod prysznic (długi prycznic bo wlosy myłam) od jakiegos czasu prysznic to dla mnie duzy wysilek..

Wyszłam spod prysznica i sie zaczeło.. tak nagle..

Zawroty głowy, chcialam zwymiotowac ale nie moglam, biegunka, nie moglam utrzymac głowy :roll:

Pobiegłam do pokoju, ale wszystko było takie rozmazane.. polozylam sie na lozku, ale nie moglam wytrzymac i znowu lazienka.

Nie udalo mi sie zwymiotowac i wrocilam do pokoju, lezalam na lozku az mi sie polepszylo.

Teraz boli mnie zoladek i troche mi zimno.

 

Biore od poczatku 10mg (waze 53-55)

Dodam, ze kilka lat wczesniej brałam zoloft i citabax i nie mialam czegos takiego.

Czytalam, ze na poczatku sa skutki uboczne, wymioty itp. ale az tak?

Moze ja po prostu nie toleruje tego leku?

Nie przejmuj się. Ja po wenlafaksynie jak ją brałam pierwszy raz zarzygałam sobie cały samochód, miałam rozmazane widzenie, zawroty głowy i lekkie drgawki jak już bez sił opadłam na łóżko. Bez obaw. Z każdą kolejną tabletką było już lepiej, wenlę później brałam prawie 1,5 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×