Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej coś mi dolega


tylkodoodczytu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Do końca nie jestem pewien czy to miejsce jest dla mnie, ale coś mnie popchnęło do stworzenia konta no i właśnie piszę pierwszego posta.

Także mam na imię Maciej, za mną dopiero dwadzieścia dwie zimy, a czasem czuje jakby więcej już ich miało nie być. No więc tak, coś mi dolega i do końca nie wiem co. Przeraziłem się ostatnimi wydarzeniami w moim życiu i choć nie wiem na co liczyć ze strony tego forum to zaryzykuję i może się chociaż dowiem który z działów pasuje do mnie.

Generalnie rzec biorąc pracuję w agencji reklamowej, myślałem że dzięki pracy wszystko się zmieni ale to się ciągnie już od kilku lat(czasem wydaje mi się jakby całe życie). Nie chcę póki co zasypywać tutaj szczegółami więc powiem tylko, że cierpię na dziwne stany lękowo-depresyjno-psychozowo... i nie wiem jak jeszcze je określić. Mam nadzieję, że znajdę na tym forum odpowiedzi na moje pytania i zostanę na dłużej i wcale się z tego powodu nie cieszę.

Więc hej wszystkim raz jeszcze ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę póki co zasypywać tutaj szczegółami więc powiem tylko, że cierpię na dziwne stany lękowo-depresyjno-psychozowo... i nie wiem jak jeszcze je określić.

Witaj Maciej!

 

Przez Internet nie da się postawić diagnozy, tym bardziej, że nie precyzujesz swoich objawów. Jeśli od dłuższego czasu czujesz, że dzieje się coś niepokojącego, powinieneś skonsultować się ze specjalistą. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×