Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


danieltlb1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imie Daniel mam 18 lat jestem tu nowy, postanowilem ze tutaj napisze ponieważ nie daje sobie juz rady rady. Choruje ma astme oskrzelowa nabyta i od pierwszego ataku astmy przyszla tez nerwica lękowa na dodatek od dziecka jestem zamkniety w sobie,ale nie do tego dąże. Wczoraj w nocy zlapalo mnie kolatanie i mocne skurcze serca od tamtej pory piecze i boli mnie serce na pare sekund i przestaje ale te objawy sa czeste Mialem robione ekg i przeswietlenie serca 2 miesiace tenu i nic nie wyszlo.Dodam ze prowadze siedzacy tryb zycia i czasami mam sytuacje stresowe boje sie ze dostane zawalu bo kiedys palilem duzo papapierosów. Dodam tez ze palilem czasami marihuane bo pomaga w astmie . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj u lekarza i stwierdzil ze to przez leki na astme. Tez po czesci mysle ze to przez stres i nerwice, na dodatek doszly mi takie objawy jak cos podobnego do arytmi czuje ze serce w pewnym momencie bije 3 razy na sekunde a nie raz wrocilo dretwienie rak. Lezalem w szpitalu mialem wszelkie badania na serce nawet tomografie i co dziwo mnie wypisali do domu. Juz nie wiem co sieze mna dzieje... dodam ze mam wizyte u psychologa dopiero za miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj danieltlb1 !

 

Podejrzewam, że Twoje dolegliwości to nie jest symptom choroby serca czy jakichś innych poważnych zaburzeń dotyczących układu krwionośnego, ale dolegliwości na tle nerwowym. Skoro masz zdiagnozowaną nerwicę lękową, to najprawdopodobniej Twoje przykre objawy są objawami nerwicowymi. Nic zatem dziwnego, że w badaniach wychodzi wszystko w porządku i lekarze odsyłają Cię do domu. Fizycznie jesteś zdrowy, to psychika płata Ci figle. Pomyśl o psychoterapii. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz bardzo sie balem ze mi cos dolega wlasnie mam wizyte u psychologa dopiero za miesiac pije syrop na uspokojenie hydroxyzinum ale czuje jakby nie pomagal denerwujace jest wlasnie ten bol serca albo bicie serca 3 razy na sekunde (bardzo rzadk) i te glupie mysli ze cos mi sie za niedlugo stanie badz dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×