Skocz do zawartości
Nerwica.com

wahania nastroju i okropne myśli niemożność koncentracji


pendzelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Od początku tego tygodnia zacząłem mieć straszne zachwiania nastroju które niszczą i komplikują mi życie. Mam teraz ciężki okres w swoim życiu. Ukończenie szkoły, matura teraz jestem na etapie rozmów w sprawie pracy. Nachodzą mnie myśli, że mój tata kiedyś umrze i co ja wtedy zrobie bez nieg (jak to piszę to łzy mi lecą na ziemie i ręce mi się trzęsą i mam ciężki oddech) mam lęk przed tym że nikt mnie nie będzie w pracy lubił, że będzie mi ciężko i że będę sam. Raz dopada mnie niesamowity "dół" emocjonalny a raz nagle nastrój podskakuje mi do takiego stopnia że czuje aż podniecenie czym kolwiek... Co się ze mną dzieje ... SAM NIE WIEM :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze tak. Stres ma ogromny wplyw na zdrowie psychiczne czlowieka, niejednokrotnie jest jedna z przyczyn stanow depresyjnych, zwlaszcza jak jest duzy i przeciagajacy sie (jak u Ciebie). Znajdz troche czasu wolnego dla siebie, odsapnij, rozerwij sie, zrob cos dla siebie, ale zadbaj rowniez o odpowiednia ilosc snu, diete, spotkania towarzyskie. Jezeli to nie wystarczy, sprobuj porozmawiac z psychologiem na poczatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Odświeżam ten wątek. Minął ponad rok, cały czas pracuje... praca pochłoneła mnie całkowicie. Tylko o niej myślę. Nie mam przyjaciół. Próbuję oderwać się, zrobić coś dla siebie, ale nie potrafię, ciągle po głowie krążą mi myśli czy w pracy wszystko dobrze zrobiłem itp. Przygnębia mnie to i bardzo źle się z tym czuję. Chce w końcu zacząć żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×