Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czemu do kosza..?


michalchojecki

Rekomendowane odpowiedzi

Strefa Ludzi z Wartościami jest miejscem dla wszystkich, którzy odczuwają pragnienie funkcjonowania w społeczności, w której ważne są takie wartości jak: wiara, przyjaźń miłość, wierność, rodzina, odpowiedzialność.

 

 

:roll:

 

czy o randkach ??????? tylko :?::?: nie wiem czemu bronisz Beata cos co jest tak widoczne gołym okiem :?:

a totalitaryzm wszyscy wiemy o co chodzi :-| znów mój niewygodny post zniknie :?: (skopiowałam ;) )

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. O randkach i czymś więcej. Ale jakie to ma znaczenie w naszej rozmowie..?

 

Możesz się precyzyjniej wyrażać o co Ci chodzi..? Czasem ma wrażenie,że od dawna jesteś już tylko i wyłącznie na tym forum tylko po to, by czepiać się wszystkiego z czystych nudów.

 

Znów Twój post zniknie..? Sugerujesz, że usuwam niewygodne posty..? Byłaś moderatorem i doskonale wiesz, że na krytyczne posty odpowiada się zawsze a nie wywala z bazy danych.

 

Post o którego tak uparcie walczysz (od dawna) był czystym topickiem (nie na temat) i został usunięty przez moderatora. Odnosił się do prywatnej wymiany zdań moderatorów i razem z tymi zapiskami został usunięty. Czy czujesz się pokrzywdzona z tego powodu..? Jeśli tak to jest mi przykro i bardzo Cię przepraszam. Niestety nie mogę Ci zagwarantować,że w przyszłości każdy Twój post (nie na temat) będzie chroniony.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie o jakiej my ochronie rozmawiamy :?: nie walczę o żaden post lecz potwierdzam, że widzę to samo co Marianek napisał to wszystko :!:

 

a czy chocby z nudów wypowiadam swoje zdanie :?:

 

Beata sory, ale po to jest własnie forum, nie łamę regulaminu więc nie wiem o co Tobie teraz chodzi :?:

 

a kto usunął mój post to juz Ci mówiam ( nie jest to rozmowa na forum :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewka.. chodzi o to, że od wieków masz w zwyczaju zaczynać jakiś wątek ("aferę"), z której i tak nic nie wynika bo sama nie umiesz sprecyzować problemu. Zaczynasz a potem "o co chodzi..???". Jestem już tymi akcjami zmęczona..zarówno na gg jak i tu. Pisz jasno i wyraźnie co Cię boli i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×