Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam po raz drugi (powrocik)


DamianS97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was moi mili po raz drugi , najwidoczniej mam nawrót nerwicy. Gdy przez kilka miesięcy żyło mi się jak w raju ,to teraz znów wracam do piekła. Moja psychika wybrała się najwidoczniej na kilku miesięczne wakacje ... Znów wracają moi starzy ulubieńcy , wyrostek , bóle brzucha , biegunka , mierzenie temperatury co 5 minut i najlepsze duszności. Zrobiłem wielkie postępy i znów zrównałem się z zerem... no więc witajcie forumowicze ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DamianS97, witaj ziomalu :P Ja Ciebie oczywiście bardzo dobrze pamiętam, ale to z racji lokalizacji i dobrej pamięci :mhm:

Przykro mi słyszeć, że znowu jest gorzej, ale pomyśl o tym z innej strony... miałeś przez dłuższy czas spokój i masz punkt odniesienia, że znowu może tak być. I tego się trzymaj! Kryzysy się zdarzają, zwł. przy takich przypadłościach i zaburzeniach, jak większości z nas :? Bierzesz coś na tę chwilę? Odzywaj się częściej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha ! No witam ^^ Ty jeszcze o mnie pamiętasz ? :P Brałem spory czas ten pramolan , ale skończył się, a umówić się na wizytę w Bielsku przy szpitalu dziecięcym na wizytę to katorga ... Znów mam czekać miesiąc aż łaskawie mnie przyjmą po receptę której wypisywanie trwa niespełna 2 minuty ? Więc odpuściłem sobię to , zresztą czułem się świetnie i chyba teraz ponoszę konsekwencje tej decyzji.

 

Zapewne teraz będę się częściej odzywał , bo to forum to jednak świetna odskocznia od tego monotonnego świata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DamianS97, nie mam w zwyczaju zapominać o sympatycznych osobach ;) ( o burakach zresztą też, chociaż wolałabym mieć bardziej wybiórczą pamięć :? )

 

Damianie, a nie masz możliwości dostać się do Poradni Psychiatrycznej dla dorosłych? U Was w Pszczynie nie przyjmuje ktoś na NFZ?

 

Więc odpuściłem sobię to , zresztą czułem się świetnie i chyba teraz ponoszę konsekwencje tej decyzji.

Wiesz, zasadniczo antydepresant powinno się brać minimum przez pół roku, a bardzo często do roku czasu, nawet jeżeli widzimy wcześniej poprawę. Ale jeszcze nic straconego! Dobrze, że jest lek, który Ci pomógł, nie będziesz musiał eksperymentować z innymi!

 

A jak w szkole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha ... w szkole jak to zazwyczaj tragedia ;/ Ale nie mogę się poddawać także walczę byleby wyjść z tymi ocenami :) Oj tak ten lek bardzo dobrze na mnie działał , tak naprawdę jemu zawdzięczam te kilka miesięcy "wakacji". Co do Poradni Psychiatrycznej dla dorosłych , oczywiście mamy taką w Pszczynie tylko zasadniczy problem jest taki , że do pełnoletności zostały mi 2 miesiące więc nie wiem czy przyjmą mnie tam musiałbym zadzwonić i się dopytać jak to z tym wygląda.

 

Ekspert_abcZdrowie , oczywiście korzystałem z takiej psychoterapii , lecz zrezygnowałem z niej nie widziałem efektów i dalszego sensu tych terapii widocznie jestem zbyt niecierpliwy najchętniej to chciałbym efekty od 1 wizyty. Teraz to chyba powróciły ze zdwojoną siłą ;/Również pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DamianS97, to zadzwoń i dopytaj ;) Z tego, co wiem to w większości miejsc jest praktykowany taki zwyczaj, że albo idziesz z którymś z rodziców albo z zaświadczeniem od nich, że wiedzą i wyrażają zgodę. Skoro sam widzisz, że były efekty jak brałeś Pramolan to naprawdę szkoda byłoby to zaprzepaścić :nono: Ja w Ciebie wierzę Damian, jesteś silny chłopak i już raz to udowodniłeś! Trzymaj się cieplutko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro pewnie tam przedzwonię po szkole , postaram się załatwić tą wizytę jak najszybciej to tylko możliwe i zacznę brać te lekarstwa by było już lepiej ;/ Szkoda tylko , że ja w siebie przestałem wierzyć ;c Ale dziękuję Ci Arasha , że mnie wspierałaś i wspierasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×