Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zabawni


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Kto według Was, jest tu zabawny,oprócz mnie oczywiście.Kto wymyśla tematy nie mające nic wspólnego z nerwicą,depresją ?
Ktokolwiek wymyśla offtopowe wątki, niech wie, że to nie jest zabawne. Może ewentualnie śmieszne, a "śmieszne" jest w połowie drogi między "zabawnym" i "głupim".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja mam takie wrażenie, że mimo wszystko jesteś najsmutniejszą osobą na całym forum. W każdym Twoim poście widoczny jest ogrom przytłaczającego smutku. Ale to tylko moje subiektywne spostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt tu nie jest prawdziwie wesoły raczej, choć fakt, za wesołkowatością niektórych kryje się więcej chvjozy i patoli, niż w przypadku reszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, ja również odbieram Cię jako bardzo smutnego człowieka...

 

dobrze, że my wszyscy, cała reszta, tacy weseli wchvi.

 

Weseli może niekoniecznie, ale nikogo aż tak strasznie smutnego jak detektywmonk to tutaj nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może faktycznie to taki nietypowy rodzaj smutku, tak czy siak wydaje mi się, że jest to bardzo bardzo głęboki smutek. Powiedziałabym, że skrajny, ekstremalny. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale bez kitu, nie wmawiajmy mu tu większej mizerii, niż człowiek zdaje sobie z tego sprawę i się poczuwa, bo to zakrawa na wylewanie tu swoich frustracji. prosperuj detektywie jako prosperujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale bez kitu, nie wmawiajmy mu tu większej mizerii, niż człowiek zdaje sobie z tego sprawę i się poczuwa, bo to zakrawa na wylewanie tu swoich frustracji. prosperuj detektywie jako prosperujesz

Też tak sądzę. Poza tym myślę, że założeniem tego tematu było poszukanie wesołych osób na forum, a nie analiza tego, czy autor jest wesoły czy smutny. Skoro on się czuje radosny ( o czym nieraz wspominał ), to nie zabierajmy mu tego :nono: Może to my nie umiemy w nim dostrzec tej radości i beztroski. Ja osobiście smutku w tym człowieku nie znajduję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nic nie wmawiam i nie wylewam, wyraziłam tylko swoją opinię związaną z tematem wątku. Skąd miałam wiedzieć, że tutaj wszystko aż takie delikatne, że nic powiedzieć nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze macie takie szlachetne serduszka, ale sprawy sie mają troche inaczej, detektyw założył kolejny temat pt. "patrzcie na mnie", tym razem w wersji "patrzcie jaki jestem radosny a wy to smutasy" i właśnie że zamierzam mu to popsuć.

on protekcjonalnie podchodzi do ludzi którzy piszą o swoich problemach, nerwicach depresjach itd., nazywa ich smutasami, nie tylko przy tej okazji, ogólnie jakoś nie ma zrozumienia dla ludzi, tak go odbieram, wiem, ze wzbudza u innych sympatie itd., u mnie bylo podobnie, do czasu, sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×