Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zatrzymać czas?


ekstraktzaloesu

Rekomendowane odpowiedzi

nie da się zatrzymac czasu ale można sobie ułożyć dzień i kolejne dni żeby zauważyć, że czas się odzyskuje. Wyznaczać sobie czas na wszystko co się robi, oczywiście zwracać też uwagę na swoje aktualne w danym momencie potrzeby ale jak już się coś robi to skupiać się tylko na tym co się robi a wcześniej ustalić sobie ile na to czasu poświęcić. Takie uporządkowanie życia porządkuje długośc dnia i nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk79, bardzo mądrze napisane. I myślę, że mogłoby się to sprawdzić u kogoś, kto nie ma zbyt wielu zainteresowań, na przykład gdy ktoś lubi sport i muzykę, i to wszystko. Ale co zrobić, gdy ma się wiele pasji? Lubię czytać, oglądać filmy, gram na instrumentach muzycznych oraz tworzę sztukę wizualną. Lubię czasem sobie zagrać w gry komputerowe, a ostatnio myślę również o zajęciu się pisarstwem. Do tego wszystkiego trzeba jeszcze doliczyć czas potrzebny na jedzenie, wydalanie, higienę osobistą, spotkania z rodziną i znajomymi oraz oczywiście pracę i sen. Można, rzecz jasna, przeznaczyć z dwadzieścia minut dziennie na każdą z tych rzeczy, ale czy to będzie miało sens? O efektywności takiego programu już nie wspominając.

 

W takim razie może należałoby zadać inne pytanie. Co zrobić, aby nie chciało nam się tak wiele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat :shock:

 

W sumie to ja miałam takie rozkminki w liceum - co zrobić, żeby wydłużyć czas, w którym mogłabym się uczyć :lol:

Kujon. :mrgreen:

Od zawsze i nawet nie zamierzam się z tym kryć :lol:

 

nie da się zatrzymac czasu ale można sobie ułożyć dzień i kolejne dni żeby zauważyć, że czas się odzyskuje. Wyznaczać sobie czas na wszystko co się robi, oczywiście zwracać też uwagę na swoje aktualne w danym momencie potrzeby ale jak już się coś robi to skupiać się tylko na tym co się robi a wcześniej ustalić sobie ile na to czasu poświęcić. Takie uporządkowanie życia porządkuje długośc dnia i nocy.

Próbowałam, ale odkąd zarejestrowałam się na forum, to z każdym dniem to stawało się coraz słabiej wykonalne :bezradny:

 

lukk79, bardzo mądrze napisane. I myślę, że mogłoby się to sprawdzić u kogoś, kto nie ma zbyt wielu zainteresowań, na przykład gdy ktoś lubi sport i muzykę, i to wszystko.

Ja obecnie nie mam prawie żadnych zainteresowań, a i tak ciężko mi wygospodarować czas na spacer, który lubię :?

 

W takim razie może należałoby zadać inne pytanie. Co zrobić, aby nie chciało nam się tak wiele?

:szukam: depresja ( nie polecam! )

 

Btw Mógłbyś założyć koszulkę, bo jakoś niezbyt komfortowo się czuję :hide::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie nie mam prawie żadnych zainteresowań, a i tak ciężko mi wygospodarować czas na spacer, który lubię
Praca tak Cię zajmuje?

 

Mógłbyś założyć koszulkę, bo jakoś niezbyt komfortowo się czuję
Ty mogłabyś zdjąć swoją. Oboje od razu poczulibyśmy się bardziej komfortowo :D

 

Palnąć sobie w łeb.
Myślałem o tym nie raz, ale nie tak łatwo zdobyć u nas broń palną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie nie mam prawie żadnych zainteresowań, a i tak ciężko mi wygospodarować czas na spacer, który lubię
Praca tak Cię zajmuje?

Raczej nerwica z depresją :? No i forum ;)

 

Mógłbyś założyć koszulkę, bo jakoś niezbyt komfortowo się czuję
Ty mogłabyś zdjąć swoją. Oboje od razu poczulibyśmy się bardziej komfortowo :D

Kolego, za krótko jesteś na tym forum, żeby wiedzieć, że ja nigdy nie zdejmuję :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, ja się na misce myję :bezradny::lol:

to żart...

A skądże! Właśnie kupiłam sobie nową michę w Biedronce, bo była na promocji :lol: Mam przesłać fotę :roll: ?

 

ekstraktzaloesu, obawiam się, że próba zdjęcia bluzki koleżance skończyłaby się na urazówce :mrgreen: .

Tego nie wie nikt :mrgreen: Ale trudna sprawa, bo bluzka przyspawana, mocno siedzi :bezradny:

 

Niedobrze. To pewnie przez to te nerwice i depresje :?

Wydaje mi się, że kolejność była odwrotna :?

 

Chyba polubię ten wątek, jak tylko ekstraktzaloesu się ubierze 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skądże! Właśnie kupiłam sobie nową michę w Biedronce, bo była na promocji Mam przesłać fotę ?
Prześlij, ale jak się na niej myjesz :mrgreen:

 

Tego nie wie nikt Ale trudna sprawa, bo bluzka przyspawana, mocno siedzi
A widzisz leśniku, jednak są jakieś szanse :D

 

Chyba polubię ten wątek, jak tylko ekstraktzaloesu się ubierze
No co Ty, na noc mam się ubierać? Już leżę w łóżku 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skądże! Właśnie kupiłam sobie nową michę w Biedronce, bo była na promocji Mam przesłać fotę ?
Prześlij, ale jak się na niej myjesz :mrgreen:

Obawiam się, że regulamin forum nie przewiduje takiej możliwości :bezradny: Tu zbyt dużo fetyszystów siedzi :mhm:

 

Tego nie wie nikt Ale trudna sprawa, bo bluzka przyspawana, mocno siedzi
A widzisz leśniku, jednak są jakieś szanse :D

Pewnie. Szanse są zawsze. Swoją drogą, to ciekawe, jakie to uczucie, jak ktoś z Ciebie ściągą koszulkę :roll: ( nie to, żebym chciała, broń Boże :nono: ). Chyba najlepiej mieć drugą pod spodem :mrgreen:

Idę spać, bo zaczynam... gadać głupoty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekstraktzaloesu, w łóżku się nie je
Dobre, dobre :)

 

Obawiam się, że regulamin forum nie przewiduje takiej możliwości
Ale na priva chyba można? :mrgreen:

 

nie to, żebym chciała, broń Boże
Czasem o tym, że czegoś chcemy dowiadujemy się dopiero po fakcie :mrgreen: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekstraktzaloesu, na priva nie da się wstawić zdjęcia jako załączniku, trzeba wysłać jako zewnętrzny link, czyli skorzystać z jakiejś dodatkowej strony. Ja takim wynalazkom nie ufam :bezradny: Poza tym pierwsze słyszę, żeby wysyłać obcym facetom zdjęcia... :roll:

Ty też idź spać, a jutro się ubierz, bo ma być zimno :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na priva nie da się wstawić zdjęcia jako załączniku
Chcesz mojego maila? :mrgreen:

 

Poza tym pierwsze słyszę, żeby wysyłać obcym facetom zdjęcia...
Sama chciałaś zamieścić je na forum, a tutaj zobaczyłoby je znacznie więcej obcych facetów...

 

Ty też idź spać, a jutro się ubierz, bo ma być zimno
W domu mam ciepło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×