Skocz do zawartości
Nerwica.com

Załamanie nerwowe?


Gość lukaszkrk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chyba już drugie, nie wiem. Jak na faceta jestem dość wrażliwy. Jedno zerwanie, załamanie. Koszmar. Dostałem escitil + trittico. Po escitilu przez prawie 3 tygodnie myślałem, że oszaleje. Dobrze, że wiedziałem wtedy że to tak działa, ale to była mordęga. Siedziałem całymi wieczorami wpatrzony w jeden punkt i robiłem wszystko żeby nie wyjść przez okno. Nie wiem jakim cudem chodziłem do pracy. Po roku niby przeszło, odstawiłem, jakoś tam funkcjonowałem, ale samotność mnie zjadała. Wszedłem w kolejny związek i po pół roku bum nie ma.

 

Czuję się jakbym był pod prądem czasem. Drętwienie nóg, walenie serca, bezsenność, drżenie mięśni, szczękościsk i ogromne myśli S. plus picie alkoholu, nie ochoty nikogo oglądać, syf w domu się robi coraz większy. Rano jak wstaję to jest koszmar, wracam do domu koszmar. Jedynie w pracy jakoś bo trzeba, choć też mam czasem momenty, żeby tym pieprznąć i isc w diabły.

 

Przez przypadek tu trafiłem, mam przepisane trittico cr, powiedziałem, lekarzowi, że nie chcę na oczy widzieć czegoś co działa jak escitil bo wiem, że nie wyrobię.

I zaczałem szukać, pytanie czy trittico cr przy zwiększonych dawkach przy dojściu do 150mg/wieczór coś podziała?

 

Właściwie z dnia na dzień przestaję funkcjonować, jestem w szoku, że zerwanie mogło tak na mnie podziałać, kompletne zdruzgotanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×