Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lubicie chodzić na spacery


bedzielepiej

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze lubiłam ( mało powiedziane ), ale ostatnio coraz mniej mi się chce ... forum też robi swoje :mhm:

 

Osobiście uważam, że jest to najlepsza forma spędzania wolnego czasu i nie potrzeba do niej żadnego towarzystwa ( chociaż takowe nie zaszkodzi ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię. Znaczy się może i lubię, ale warunki fizycznie mi nie pozwalają.

Z jakiego względu nie pozwalają ?

A bo to taka głupia sprawa... bo ja mam bardzo grube uda i jak chodzę to one ocierają się o siebie. I jak tak przeszedłem ze Starych Powiązek na Powązki Wojskowe i spowrotem, to mi się pościerały do krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię. Znaczy się może i lubię, ale warunki fizycznie mi nie pozwalają.

Z jakiego względu nie pozwalają ?

A bo to taka głupia sprawa... bo ja mam bardzo grube uda i jak chodzę to one ocierają się o siebie. I jak tak przeszedłem ze Starych Powiązek na Powązki Wojskowe i spowrotem, to mi się pościerały do krwi.

Odpowiednia bielizna albo spodnie/spodenki i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to moja ulubiona forma rozrywki. Chodzę na piesze wędrówki po trójmiejskich lasach i okolicach, wtedy jest to kilkanaście kilometrów dziennie, a także na krótsze spacery po mieście. Jakby ktoś był zainteresowany poznawaniem trójmiejskich szlaków, to zapraszam ;) Uprzedzam jednak, że kondycję trzeba mieć raczej niezłą, a ja do rozmownych osób nie należę i wolę się słuchać w szum drzew i śpiew ptaków aniżeli rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to moja ulubiona forma rozrywki. Chodzę na piesze wędrówki po trójmiejskich lasach i okolicach, wtedy jest to kilkanaście kilometrów dziennie, a także na krótsze spacery po mieście. Jakby ktoś był zainteresowany poznawaniem trójmiejskich szlaków, to zapraszam ;) Uprzedzam jednak, że kondycję trzeba mieć raczej niezłą, a ja do rozmownych osób nie należę i wolę się słuchać w szum drzew i śpiew ptaków aniżeli rozmawiać.

 

Musiałabym zobaczyć co masz na myśli pisząc o niezłej kondycji. Zaryzykowałabym, bo uwielbiam chodzić po lasach.

Sama też jestem małomówna. To co, piszesz się na spacer ze mną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to moja ulubiona forma rozrywki. (...)

 

Musiałabym zobaczyć co masz na myśli pisząc o niezłej kondycji. Zaryzykowałabym, bo uwielbiam chodzić po lasach.

Sama też jestem małomówna. To co, piszesz się na spacer ze mną?

 

Jasne, chętnie! Niezła kondycja w kontekście mojej wypowiedzi nie oznacza wiele. Po prostu umiejętność wejścia kilkukrotnie na trójmiejskie pagórki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to moja ulubiona forma rozrywki. (...)

 

Musiałabym zobaczyć co masz na myśli pisząc o niezłej kondycji. Zaryzykowałabym, bo uwielbiam chodzić po lasach.

Sama też jestem małomówna. To co, piszesz się na spacer ze mną?

 

Jasne, chętnie! Niezła kondycja w kontekście mojej wypowiedzi nie oznacza wiele. Po prostu umiejętność wejścia kilkukrotnie na trójmiejskie pagórki ;)

 

To super! Jakby ktoś jeszcze chciał iść z nami i jest z Trójmiasta to niech się odezwie :)

Sprawdzam pogodę i deszczowo ma być w najbliższych dniach, ale w sobotę ma być w miarę ładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×