Skocz do zawartości
Nerwica.com

tak tak ten w lustrze


rtz

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj rtz!

 

Nerwice,depresje ,uzależnienia,zaburzenia.To tak na początek

 

Czy leczysz się jakoś? Bierzesz laki albo korzystasz z psychoterapii? Co robisz na co dzień - pracujesz, uczysz się, studiujesz? Masz rodzinę? Możesz liczyć na czyjeś wsparcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rtz.

 

Wiesz, myślę sobie, że w Twoim przypadku, siedzenie samemu w domu to najgorsze co można zrobić. Spróbuj zasięgnąć pomocy specjalisty, albo wyjdź do ludzi, wiem po sobie, że to ostatnie może być bardzo trudne, ale pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjdź do ludzi, wiem po sobie, że to ostatnie może być bardzo trudne, ale pomaga.

 

To czasami bywa trudniejsze niż wspinaczka górska dla osoby sparaliżowanej. Wiem bo sama przez to przechodzę. Tyle że nie mam uzależnień. Wyjść do ludzi. .. najpierw trzeba ich zauważyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjdź do ludzi, wiem po sobie, że to ostatnie może być bardzo trudne, ale pomaga.

 

To czasami bywa trudniejsze niż wspinaczka górska dla osoby sparaliżowanej. Wiem bo sama przez to przechodzę. Tyle że nie mam uzależnień. Wyjść do ludzi. .. najpierw trzeba ich zauważyć.

 

Rozumiem co mówisz, mnie zwykłe wyjście z domu nie stresuje, ale gdy wiem, że muszę jechać np do urzędu, to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×