Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica pomocy


deoodeoo

Rekomendowane odpowiedzi

wiec zaczne od tego ze problemy sie zaczely od dziecka moje pierwsze natrectwo to bylo siedzac w kosciele jako 9.10 latek mysl glupi jezus i te mysli sie zaczynaly powtarzac ciagle rozne mialem to mowic rodzica ale miale zachamownie i tak se sb meczylem sie pare lat dobry dajmy od tego ze mam 20 lat natrectwa o bogu juz przeszly nawet jak mysle glupio i swietch to mam wywaone w to teraz leczylem sie ssri sertalina 3 miechy 100mg niby cos ok ale natrectwa dalej tera mam natrectwo na tle laski pznalem podoba mi sie ja jej ona mlodsza ale nic ciagle mysli ze penie falszywa dziwka z niej i wogole i mnie to nieka i wywoluje znow spadek nastroju i huja i popilem ostatnio huj wue co mam robid hjaki lek wziac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deoodeoo, spróbuj nauczyć się używać przecinków, kropek, ogólnie ortografii, ponieważ bardzo trudno czyta się to co napisałeś. Jeżeli oczekujesz pomocy to nie zmuszaj nas do męczenia się z czytaniem tego tekstu. Czytam drugi raz i nadal nic, gubię się już na drugiej linijce i pewnie nie ja jeden mam problem ze zrozumieniem czegokolwiek :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deoodeoo, chyba ważne, skoro napisałeś na forum?

O co chodzi, że nachodzą Cię myśli, że ta dziewczyna to "........", możesz to jakoś rozwinąć? Nie wierzysz że jest szczera?

Ciekawi mnie też to, czy Twoim zdaniem człowiek, który ma "na wszystko wywalone" jest szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×