Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień dobry wszystkim


karrina

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu borykam się z pewnym problemem. Koleżanka mi poleciła żeby zwrócić się tutaj o pomoc, więc jestem.

Mam nadzieję, że dzięki tematyce tego forum napotkam kompetentne osoby, które będą w stanie mi jakoś doradzić.

Może napotkam kogoś z podobnymi przejściami?

Temat dotyczący mojego problemu chyba powinnam założyć w innym dziale?

W takim razie jeszcze raz dzień dobry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam cię tu na forum. Ja na jakiś czas z niego zniknąłem, ale jak widać wróciłem i postaram się jakoś wesprzeć ludzi. Z tym że z pomaganiem u mnie trudno, bo sam jestem nieszczęśliwy. Może jednak dam radę komuś jakoś doradzić. Pobieżnie interesuję się medytacją i to była moja metoda. Teraz tego nie robię, bo trochę z tym przegiąłem i zapomniałem o ludzkich obowiązkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karrina, tutaj jest tak duży przekrój osób z różnymi problemami i zaburzeniami oraz wątpliwościami dotyczącymi praktycznie wszystkiego, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś ma / miał, czuje podobnie ;) A na pewno znajdą się osoby zainteresowane tym, co zechcesz nam o sobie powiedzieć. Witamy!

 

monk.2000, dobrze, że wróciłeś ;) Czyżbyś w swoich praktykach medytacyjnych na tyle odleciał, że trzeba Cię było siłą sprowadzać na ziemię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie. Już kiedyś się tu zalogowałam, dzisiaj powracam po długiej przerwie. Podobno już wyzdrowiałam z depresji. Nie wiem czy faktycznie tak jest, wiem, że na pewno czuję się teraz bardzo samotnie i smutno, nie chcę z tym zostawać sama, dlatego postanowiłam się tu odezwać. Mam nadzieję, że uda mi się z kimś porozmawiać, żeby nie zacząć myśleć i jeszcze bardziej się smucić.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×