Skocz do zawartości
Nerwica.com

To samo natręctwo od lat


Ojczyzna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mieliście tak, że to samo natręctwo, rytuał, myśl natrętna tra od lat ? Nie chodzi mi o błahe mycie rąk czy liczenie - ale o natręctwa o jakiejś sytuacji z przeszłości typu ktoś nam zrobił krzywdę wiele lat temu i ciągle to wraca w formie natręctw, czy jakiś wypadek lub inna sytuacja. Myśli natręctne o konkretnym wydarzeniu. W moim przypadku takie myśli o wydarzeniu sprzed 6 trwają do dziś...i końca nie widać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzę (od niedawna) biore też leki, ale leki mi nie pomagają - nawet nie wiem czy mają szanse mi pomóc skoro moim problemem są niewyrównane rachunki krzywd z przeszłości, padłem ofiarą przestępstwa, potem oszczerstw i pomówień i szkalowania, z powodu pomówień zamknięto mnie na tymczasowy areszt. Wyrządzono mi wielkie krzywdy (wiem nawet dokładnie kto), nie daje mi to spokoju, nawiedzają mnie różne myśli natrętne typu "a te pomówienia to może prawda" itp, mnóstwo silnych złych emocji które mnie niszczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam natręctw w formie wspomnień, wracających wydarzeń. Moje obsesyjne myśli i kompulsje związane są z moimi lękami, z tym, czego obawiam się najbardziej. Ale faktycznie trwają one od lat, czasami tylko zmieniają trochę swoją formę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×