Skocz do zawartości
Nerwica.com

hasiok


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakim cudem taki ciemniak ma takie mniemanie o sobie:) skoro się znasz świetnie na ekonomii i zarządzaniu, nawet czasem jakiś wywiad przeczytasz, to z pewnością dostaniesz tekę ministra finansów w rządzie Brauna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciuś, strasznie nerwowy jesteś. :( Osoby na tak wysokich stanowiskach, niewątpliwie wykształcone, reprezentujące elitę tego kraju, są zwykle bardziej opanowane. No ale skoro zajmujesz się finansową oceną przedsiębiorstw to nie dziwi fakt, że ten kraj chyli się ku upadkowi. ;)

 

"Z tego co słyszałem, gdzieś przeczytałem, coś zobaczyłem..." - to nie są mocne argumenty. Gazeta Polska i TV Republika to nie są najlepsze źródła informacji (taki kontrargument dla GW i TVN-u).

 

Mam nadzieję, że będziesz głosował na Kukiza! Może uda się wtedy Komorowskiemu wygrać w I turze i skończyłby się ten cały cyrk. :time:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w wielu spółkach sarby państwa a także w firmach prywatnych, giełdowych, widziałem ich wyniki. Wiem wiele rzeczy. Nie moge jednak nic powiedzieć bo obowiązuje mnie tajemnica zawodowa. Niech by gdzieś wyszło, że ja sobie w internecie wypisuje to co tam widziałem to wg mojej umowy o prace jaka mam konsekwencje są straszne łącnie ze zwolnieniem dyscyplinarnym.

Audytorowi spółek tajemnic wyjawiać nie wolno nawet anonimowo. Co widzi w Spółce X po wyjściu z niej powinien od razu zapominać. Na takiej bazie można nawet stracić uprawnienia do auditingu.

Jednak ogólny pogląd o stanie "polskich" przedsiębiorstw, stanie zarzdzania w nich można sobie wyrobić.

I kuva ktoś o niku "pinda" chyba że jest kimś z KNFu, KIBRu, UKSu albo MFu mnie gospodarki zarządzania i ekonomii uczył nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, Skończyłeś jakieś studia w zakresie audytu? W gminie gdzie pracuję mamy tylko wykształconych audytorów, po kursach nie mają szans na pracę. Wiesz... sektor finansów publicznych to poważna sprawa. Wiem bo jestem odpowiedzialna za budżet mojej jednostki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładów i miejsc pracy jak na nasz kraj i liczbe ludznosci jest zdecydowanie za mało.
prawda, ale przecież Polska to postkolonia rynek zbytu i tania siła robocza dla mocniejszych gospodarczo krajów. Polska to kraj z góry skazany na porażkę, zawsze będziemy ubogimi krewnymi Niemiec czy Wielkiej Brytanii bo przystąpiliśmy do kapitalistycznego wyścigu 45 lat później a otwarcie granic w 2004 roku to był gwóźdź do trumny bo nie ma szans w kraju na zarobki takie jak za granicą. Jedynym ratunkiem jest likwidacja państw narodowych i wprowadzenie zbliżonych pensji w całej UE ale wiemy że to nigdy nie nastąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) kurde jeden jedyny Maciuś wie co to wielka czwórka. Puknij się w leb.

Mało tego nie tylko co wiem co to wielka czwórka ale pracuje w jednej ze Spółek (nie powiem w któej) na kierowniczym stanowisku.

Chociaż wg niektórych tutaj tylko mi sie wydaje że tam pracuje, a oto ciekawe czy te wszystkie audyty, due dilligance, badania sprawozdan, oceny projektów inwestycyjnych zrobiły sie same skoro mnie tam nie bylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, ale to by bardzo źle świadczyło o BIG 4, a z doświadczenia wiem, że to mocno wymagające firmy.

 

Nie ma się co śmiać z urojeń. :( Ja tam chłopakowi współczuję, sam pisał, że ma wrażenie, że "traci zdrowie psychiczne i staje się nienormalny" (kilka dni temu chyba). Nie wolno dokuczać takim osobnikom! Wszędzie tylko ten hejt. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, Mnie zastanawia co robisz na tym forum i dosyc aktywnie się udzielasz mając taka wspaniałą pracę. Myślałem że ludzie na takich stanowiskach i z takimi pensjami mają ciekawsze rozrywki niż siedzenie na forum i narzekanie na PO- jachty, drogie auta, panienki, imprezy, wakacje na Malediwach a nie smęcenie na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×