Skocz do zawartości
Nerwica.com

Obawa przed pomyłką psychiatry


maateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,moj problem polega na tym ze strasznie boje sie schizofreni i ostatnio byłem u psychiatry i po 20 minutach rozmowy zdiagnozował u mnie NN,czy mozliwe jest aby po tak krotkim czasie mogł on zdiagnozowac nerwice i jednoczesnie wykluczyc schizofrenie,boje sie tego ze sie pomylił ze jego diagnoza byla bledna, i ta gowniana choroba sie u mnie rozwija a ja w tym czasie lecze sie na nerwice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu się nakręcasz. Myślę, że po pewnych zachowaniach, czy sposobie mowy czy z tego co mu powiedziałeś mógłby to zdiagnozować tak szybko. Jasne mógł się pomylić. Ale sie sądzę, że tak właśnie było. Czemu właściwie się obawiasz schizofrenii? Może jeżeli myślisz, że specjalista się pomylił idź do innego lub porozmawiaj ze swoim jeszcze raz, przedstaw mu swoje obawy. Na prawdę nie sądzę, że powinieneś się obawiać schizofrenii. Osoby chore [jak to już wiele razy było tu powiedziane na tym forum] nie zdają sobie sprawy z choroby a to co robią, widzą czy słyszą uznają za absolutną rację i uważają, że to my się mylimy. Mam wrażenie, że za bardzo się nakręcasz. Idź do innego specjalisty skoro uważasz, że ten się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mysle, ze nie masz sie co martwic tym ze lekarz sie pomylil.fakt w swoim doswiadczeniu trafialam na roznych psychiatrow.jedni byli lepsi a inni gorsi.ale nn byla latwa do rozpoznania.jak dla mnie to samo to Twoje myslenie ze on mogl sie pomylic,nn nakreca natretna ta mysl.wiec nie zadreczaj sie i gowa do gory.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×