Skocz do zawartości
Nerwica.com

sorki Moderator, ale niby gdzie jest o Wrocławiu???


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

no pytam gdzie, ja znaleźć nie potrafię..może jakis link n apoczątek a potem kłodeczka..my tu nie przychodzimy żeby nam buzie zamykac na kłodkę...swoja droga tu ciągle sie wszyscy powtarzają - nie rozumiem skąd taka reakcja..ktos mi w końcu odpisał, więc może jest sens tworzyc taki a nie inny wątek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teee moderator.. nawet gdyby byl watek to co z tego? moze wlasnie teraz ludzie beda chcieli sie spotkac a Ty im to uniemozliwiasz.. bezsensu z takim podejsciem..

 

Nie teeee bo nie jestem Twoim kolegom ;)

Prosze bardzo może sie zamienimy i Ty bedziesz moderatorem hmm?

Na litość Boska ja nie mam do nikogo pretensji ale można chyba czasem użyć opci szukaj.A pożniej robi sie bałagan na forum.Po co tworzyć kilka takich samych tematów??A w tym widzisz sens? :?

Pozdrawiam

 

A jeśli sie chcecie popytać kto jest z jakiej miejscowości to macie np

ten temat http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=438

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sek w tym że uzyłam guzika szukaj... i po wpisaniu słowa Wrocław wyszło mi że nie ma tego typu postu...

nie od dzis siedze na forach i troche sie orientuję w temacie...

 

tacz czy inaczej wg polityki kt. stosuje Pan mOderator połowę tych postów trzebaby było poblokować..tu sie wszystcy na okrągło powtarzają... nie rozumiem zatem tego kroku...zwłaszcza że post nie był wylgarny, spamerski czy jakkolwiek niewłaściwy...to takie dziwne że ludzie szukaja pomocy i wsparcia na własnym "podwórku">>>>?

 

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 10:54 pm ]

ja nie zamierzam tym postem pytac kto jest skąd bo to znalazłam w opisach Użytkowników forum..ja chce wyjść z konkretna propozycją - spotkania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sek w tym że uzyłam guzika szukaj... i po wpisaniu słowa Wrocław wyszło mi że nie ma tego typu postu...

nie od dzis siedze na forach i troche sie orientuję w temacie...

 

tacz czy inaczej wg polityki kt. stosuje Pan mOderator połowę tych postów trzebaby było poblokować..tu sie wszystcy na okrągło powtarzają... nie rozumiem zatem tego kroku...zwłaszcza że post nie był wylgarny, spamerski czy jakkolwiek niewłaściwy...to takie dziwne że ludzie szukaja pomocy i wsparcia na własnym "podwórku">>>>?

 

Po pierwsze założyłaś wątek nie wtym subforum co trzeba.

Po drugie staram sie utrzymać tu porządek.

 

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 10:56 pm ]

A jaki jest temat tego wątku??? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dear Moderatorrrr :)

 

co do tego "Teee" to spoko mozemy zostac kolegami, nie widze problemu choc nie ukrywam ze wole kolezanki ;) co do adresu ktory nam podales http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=438 to nie o to chodzi.. my nie pytamy kto jest z jakiej miejscowosci i kto sie z kim spotkac.. my chcemy aby ludzie laczyli sie.. co Ci zalezy zeby ludzie mogli wlasnie w tym poscie pisac.. oki skasuj go np za miesiac.. sam Ci przypomne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my nie pytamy kto jest z jakiej miejscowosci i kto sie z kim spotkac.. my chcemy aby ludzie laczyli sie.. co Ci zalezy zeby ludzie mogli wlasnie w tym poscie pisac.. oki skasuj go np za miesiac.. sam Ci przypomne:)

 

Nie chodzi o to czy ja skasuje dzisiaj czy za miesiąc.Chodzi mi o to powtarzanie tematów.Wiem, że to może być upierdliwe ale wierz mi

potem sie zrobi straszny bałagan.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×