Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne wilki


Po prostu maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle kolejna odsłona wrzutka medialna by ukryć ze rząd w Polsce nic nie robi.

No ale jak uważacie wpuszczać nie wpuszczać?

Ruscy w ramach sankcji Borusewicza na pogrzeb Niecowa nie wypuścili. No a wilki są organizacją putinowska popierają rozbiór Ukrainy.

A ja tam jestem zdania że trzeba było ich wpuszczać. Z tego względu ze nie jest to działanie wprost polityczne.

No a zaognianiem relacji z Rosją sprawy ukraińskiej nie naprawiamy. Jeśli są nieszkodliwi niech se przejada. Inaczej to Rosja może zabronić do siebie wjazdu obywatelom polskim.

Sankcje jednak powinny iść swoją drogą im gorzej na Ukrainie tym bardziej powinno się uderzać Rosję po kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Maciek, jak zwykle swoje.Chciałby by w tv mówiono tylko o polityce.Nudne to już s ą te obsesje Maćka.Dlaczego Nocne Wilki mają nie wjechać ? Czy Polacy to taki tchórzliwy naród ? Że się boją paru motocyklistów ?

Ja bardziej się boję paru narodowców, którzy mogą w nich czymś rzucić :? Ale jak Polska ich nie wpuści, to się pożegnamy z Rajdem Katyńskim.A wrak Tupolewa zobaczymy co 200 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nocne Wilki" to nacjonalistyczny klub motocyklowy, który jest zaprzyjaźniony z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Poparł m.in. aneksję Krymu przez Rosję. Lider zespołu Aleksandr "Chirurg" Załdostanow znajduje się na amerykańskiej liście osób objętych zakazem wjazdu do USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież te wilki przez ostatnie parę lat przejeżdżały przez Polskę i nie było żadnego halo, no ale jest kampania wyborcza a że rusofobia i straszenie przed wojną jest w cenie to się kandydaci prześcigają w ratowaniu Polski przed najazdem paru motocyklistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, może wcześniej spełniali formalne wymogi, choc do końca nie wiadomo o co konkretnie tam szło :)
Polskie mięso i jabłka też jeszcze do niedawna spełniały wymogi rynku rosyjskiego. Cała sprawa to odwet, kwestia czysto polityczna a formalne wymogi to tylko pretekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Maciek, jak zwykle swoje.Chciałby by w tv mówiono tylko o polityce.Nudne to już s ą te obsesje Maćka.Dlaczego Nocne Wilki mają nie wjechać ? Czy Polacy to taki tchórzliwy naród ? Że się boją paru motocyklistów ?

Ja bardziej się boję paru narodowców, którzy mogą w nich czymś rzucić :? Ale jak Polska ich nie wpuści, to się pożegnamy z Rajdem Katyńskim.A wrak Tupolewa zobaczymy co 200 lat.

Dla mediów każdy temat jest dobry by nie musiały mówić o nic nie robieniu rządu...albo o jego aferach i przekretach

Stąd takie sprawy jak Madzia z Sosnowca, Nocne wilki i byle jaką głupotę aby znaleźć by odciągnąć tylko uwagę widzów od nieudolnego rządu, żyrandola prezydenta i złej sytuacji gospodarczej.

Zgadzm się, że w takiej sytuacji Rajd Katyński może wpuszczony do Rosji nie zostać. A wraku i tak nie zobaczymy bo Ruscy predzej pezemielą go na żyletki niż nam oddadzą.

Gdyby w śledztwo od początku zaangażowane było NATO i UE to ruscy inaczej by śpiewali...

A tak to Donald nam załatwił tylko wstyd międzynarodowy, że głupiej katastrofy nie umiemy wyjaśnić. Sobie natomiast załatwił intratne stanowisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak to Donald nam załatwił tylko wstyd międzynarodowy, że głupiej katastrofy nie umiemy wyjaśnić.
Akurat kogoś poza Polską to dziś obchodzi. Cierpisz chyba na polonocentryzm, wcześniej pisałeś że to wstyd dać się obarczać wina za obozy niemieckie w Polsce, może i prawda ale tak naprawdę poza nieliczna grupką polityków nikt w świecie tego nie zauważył i nie roztrząsał i ma to niewielki wpływ na image Polski. Dużo większy mają np nasi emigranci którzy z jednej strony popisują się tam pijaństwem, prostactwem i kryminałem a z drugiej pracowitością i zaradnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kogoś poza Polską to dziś obchodzi.

Obchodzi bo image jest ważny. Jak Cie widzą tak cie piszą i od tego jak cie postrzegają zależy czy chcą robić z tobą interesy.

Cierpisz chyba na polonocentryzm, wcześniej pisałeś że to wstyd dać się obarczać wina za obozy niemieckie w Polsce, może i prawda ale tak naprawdę poza nieliczna grupką polityków nikt w świecie tego nie zauważył i nie roztrząsał i ma to niewielki wpływ na image Polski.

Nie wiem czy jest to Polonocentryzm czy jak lewactwo mawia nacjonalizm...

Mnie wychowano tak by kochać własny kraj i by próbować o niego dbać jak się tylko potrafi. Nie wychowano mnie na sprzedajnego kosmopolitę co ojczystą ziemię by za Ipoda sprzedał, który nie wyznaje żadnych zasad moralnych i nie reprezentuje sobą żadnych wartości.

Właśnie, że ma wpływ bo nawet ludzie w jakiejś głupiej grze robią z Polaków faszystów mordujacych Żydów co jest oczywistą nieprawdą.....

Jak raz wsadzą nas w buty pomagierów Hitlera co skutecznie jakoś sie robi od jakiegoś czasu tak z takiego imagu nie wyleziemy. A prawda jak zwykle sie nie liczy.....,

Dużo większy mają np nasi emigranci którzy z jednej strony popisują się tam pijaństwem, prostactwem i kryminałem a z drugiej pracowitością i zaradnością.

Polscy emigranci są genralnie szanowani bo wyróżniają się solidnością pracowitością i uczciwością w porównaniu do innych nacji, a w szczególności do muslimów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem takiego zdania, że jeśliby mieli jechać ze szmatami z sierpem i młotem to nie wpuszczać ich albo przyłapanych na takim obnoszeniu się z symbolami komunistycznymi karać i wydalić. Natomiast jeśliby normalnie mieli jechać bez obnoszenia się z ww. symbolami, to nie widzę przeszkód.

 

Widać, że rządzi nami banda, w której roi się od banderopiteków, bo z Rosjanami chcą nas na siłę skłócić, nasze stosunki od dawna nie były tak lodowate, a w 2009 roku jak przez Polskę miał jechać rajd ludobójcy Bandery, to politycy i "dziennikarze" siedzieli cichutko i dopiero po blokowaniu własnymi ciałami trasy przejazdu i oddolnej inicjatywie obywatelskiej, rajd ten został zablokowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obchodzi bo image jest ważny. Jak Cie widzą tak cie piszą i od tego jak cie postrzegają zależy czy chcą robić z tobą interesy.
już nie przesadzajmy to że ktoś napisał o polskich obozach, czy że nie chcemy przepuścić nocnych wilków ma znikomy wpływ na biznes. Ja pracuje w firmie która sprowadza ogromnie ilości towaru z Holandii i nigdy nie słyszałem o zerwijmy z nimi bo u nich trawka jest legalna, dają se włazić na głowę muslimom albo bo oni kolaborowali z Niemcami, te tłumaczenia są dla mnie śmieszne.
Mnie wychowano tak by kochać własny kraj i by próbować o niego dbać jak się tylko potrafi.
ok, nie mam nic przeciwko ale my tu w Polsce myślimy że w Europie i świecie się nami tak interesują, znają nasza historię a prawda jest taka że raczej słabo, interesują się własnym krajem, może nieco sąsiadami albo mocarstwami typu USA, Rosja, Chiny a nie jakąś tam Polską. Dużo gorszą opinie od polskich obozów robią nam polscy złodzieje samochodów i stadionowi chuligani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już nie przesadzajmy to że ktoś napisał o polskich obozach, czy że nie chcemy przepuścić nocnych wilków ma znikomy wpływ na biznes. Ja pracuje w firmie która sprowadza ogromnie ilości towaru z Holandii i nigdy nie słyszałem o zerwijmy z nimi bo u nich trawka jest legalna, dają se włazić na głowę muslimom albo bo oni kolaborowali z Niemcami, te tłumaczenia są dla mnie śmieszne.

Tu nie chodzi o takie deal'e czy ktos kmus sprzeda jabłko czy nie tylko o innego typu transakcje finansowane przeważnie przez wiadomo kogo, chociaż oni jako tako Polską historię znają i wiedzą, że Polacy im pomagali bo przecież w Polsce mieszkali ich przodkowie.

Zostawmy ten temat bo o tym już w innym wątku gadaliśmy.....,

ok, nie mam nic przeciwko ale my tu w Polsce myślimy że w Europie i świecie się nami tak interesują, znają nasza historię a prawda jest taka że raczej słabo, interesują się własnym krajem, może nieco sąsiadami albo mocarstwami typu USA, Rosja, Chiny a nie jakąś tam Polską. Dużo gorszą opinie od polskich obozów robią nam polscy złodzieje samochodów i stadionowi chuligani.

Ja popieram wizję śp. Prezydenta Kaczyńskiego. Głosił on jasny zrozumiały niezwykle potrzebny pogląd. Mianowicie sądził, że jeśli sami nie będziemy się traktować i uważać za poważny i jeden z większych i ważniejszych krajów UE tak reszta UE i świata tak traktować nas poważnie nie będzie. A jak będziemy to być może da się coś ugrać na świecie i chociaż częściowo w jakiejś geopolityce liczyć.

Tusk z kolei głosił pogląd odwrotny pt:"Jesteśmy małym i słabiutkim kraikiem, nic nie znaczymy, siedźmy cicho w tej Unii zgadzając się na wszystko i cieszmy się że jakieś dotacje z Pańskiego stołu nam skapną......"

No i taka polityka realizowana jest od 8 lat i sukces Tusk osiągnął. Zarówno w UE jak i w innych gremiach Zachodu NIC nie znaczymy. Nawet w sprawie Ukraińskiej jakaś tam Francja która leży daleko miała więcej do powiedzenia niż my co leżymy jej najbliżej. My nic z tego wszystkiego nie mamy a Tusk ma ponad 100 tys Euro miesiecznie....

Prawde mówił Wyszyński, że Polska liczyłaby się w Europie i na świecie jakby miała 70 mln mieszkańców.

Eurostat podał bodajże ze za 10-15 lat bedzie nas juz tylko 30 milionów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×