Skocz do zawartości
Nerwica.com

maryna2


Argish

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14 dostałem pogróżki sms-em że lepiej żebym nie przyjeżdżał,przez to pytam.

Ciekawe kto taki "mądry"

Aż się odechciewa przyjeżdzać coraz większa chołota się robi z forum.

Argish zmieniasz zdanie.

Jaka byłaby Twoja reakcja jeśli dostałabyś sms o takiej treści:

,,Lepiej zeby nie było Cię na zlocie,bo możesz tego żałować,,...........

Tak szczerze odpowiedz

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja to czego ja się mam na tym zlocie po jakichś grożbach spodziewać?Bójki publicznego linczu czy czego tam jeszcze.

Chodzi mi o to że ja się nie boję tam przyjechać,tylko drażnią mnie takie kiepskie zachowania,na które chciałem zwrócić uwagę że miały miejsce,tyle

Zlot powinien być fajnym wydarzeniem które wszyscy powinni dobrze wspominać i dobrze się na nim bawić,o to chyba w tym chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prdl... byłem już na tylu zlotach... Zawsze jest miła atmosfera, czuć miłość w powietrzu, wszyscy się kochają, szanują, pokój i te sprawy, każdy spędza czas jak chce. Nowi są zawsze przyjmowani z otwartymi rękami, nie czują się wyalienowani, nie czują wymixowani z towarzystwa (zważywszy, że część się zna), nikt nie ma oporów przed poznawaniem uczestników.

 

obojętnie czy ma schizę, chad, depresję, napady paniki, gwałtowne napady sraczki (w razie czego służę, bo zabieram zawsze piórnik z benzo, stoperanem i innymi takimi), czy po prostu nie radzi sobie w życiu bo tak mu się poukładało albo tesciowa go wkurwia(nikogo nie dyskryminujemy)- ludzie się od razu czują wyluzowani. Jak byłem na tylu to nikt nikogo nie zabił, nikt nikomu nie wpierd.olił, nikt nikogo nie zgwałcił (chyba, że za obopólną zgodą), nikt niczego nie zdewastował (chociaż zdarzały się przypadki losowe typu zatkany kibel... ), konflikty jeżeli jakieś były to bardzo bardzo marginalne i rozwiązywane natychmiast ww. miłością i pokojem, kto chce to pije, kto nie chce/bierze leki nie pije, kto chce to rozmawia, tańczy, gra w planszówki, śpiewa, idzie nad wodę, na paintballa, park linowy, biega po lesie, wodzie, śpi u sąsiada, głaszcze hotelowe koty, ucieka przed ch.ujem ogniskowym itd.

 

Nikt nikomu nie cyka zdjęć jak ta osoba sobie tego nie życzy. Jak życzy- to cyka solo, grupówki, tap madyl itd. To co na zlocie się działo, materiało filmowy, fotosy zostaje tylko dla uczestników zlotu (pw, fejs). Tylko pewien moderator ma niecenzuralne foto... kur... miałem o tym nie wspominać. Jak ktoś twierdzi inaczej to wichrzyciel, malkontent, trollollo albo nigdy na żadnym zlocie nie był.

 

Prywatę-tj. kto komu rozdaje numery telefonu, kto w monopolu pod Misiem Kudłaczem kupuje pre-paidy i kogo potem stalkuje, kto komu wysyła smsy, grozi, morduje mam głęboko w życi, a ten kto sieje zamęt i ferment, a sam jest jednym z większych wywrotowców niech się ogarnie, deal with it, twój cyrk twoje małpy, załatwiaj prywatę tam gdzie jej miejsce- na privie.

 

Zlot JESTfajnym wydarzeniem które wszyscy DOBRZE wspominają i DOBRZE się na nim bawią. Jak fazi albo hobby po pijaku albo naćpany majerankiem wysyła Ci smsy, żebyś nie przyjeżdzał na zlot bo zrobi ci z krzyżakami z tyłka grunwald albo spuści atom na audi to ja już nic na to nie poradzę. taki mamy klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger

Przede wszystkim nie nazywaj mnie ,, jednym z większych wywrotowców,, bo mnie nie znasz

Zapewniam nie groził mi Hobby ani Fazi.

Z ocenami mojej osoby daj sobie na wstrzymanie.

Btw fajny humorystyczny post,masz lekkie pióro fajnie się czyta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrz już, dobrz ale czego właściwie biały wilku oczekujesz? Przy rejestracji, w regulaminie forum, oraz na stronie głównej wisi takie ładne ogłoszenie "Administratorzy forum psychologicznego nie biorą odpowiedzialności za treści pisane przez Użytkowników.

Forum ma charakter informacyjny."

 

To czemu tym bardziej mają(mamy) ponosić odpowiedzialność za akcje odpierdzielane na trzeźwo/po pijaku/po twardych dragach/ z diagnozą psychopatii przez użytkowników w realu? Każdy ma rozum, wolną wolę, robi co chce. Mamy kontrolować 50k userów (chociaż i tak 25k to konta amfce... ) w wirtualu i w realu?

 

Mamy zaangażować naszą zaprzyjaźnioną kancelarię prawniczą? Wynająć, opłacić Malanowskiego albo Rutkowskiego? Załatwiać za Ciebie sprawę z abuse Twojego isp/gsm? powiadomić prokuraturę, strażnika żyrandola, papieża i gwiezdnego imperatora? bo ja nie rozumiem.

 

na przyszłość musisz uważać komu rozdajesz numery, kto jest psiapscielem a komu kij od mopa w zad, poza tym teraz w tych wybajerzonych smarkfonach są różne opcje blokady, białe listy/czarne listy, można zablokować numer u swojego dostawcy, można zgłosić stalking na policję, wytoczyć prcoes cywilny. niefajnie, że ktoś Ci coś takiego wysłał i ok, że informujesz, ale 1) my nie mamy na to wpływu, a 2) to jest jednostkowy przypadek 1:100000 pośrednio związany ze zlotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg Wolfx daj już sobie spokój - wywołałeś aferę zupełnie niepotrzebnie bo nadal nikt nie wie po co w ogóle taką informację tutaj umieściłeś.

W moim odczuciu, to w tej chwili Ty jesteś jedyną osobą, która do zlotu może zniechęcić bo już mam wizję lamentowania jak to ktoś Ci grozi albo wywołania przez Ciebie na zlocie afery, która tylko może innym popsuć nastrój.

Chyba mam zbyt mocno postkręcane zwoje mózgowe, żeby zrozumieć jaki przyświecał Tobie cel uświadamiając "wszystkich" w tym wątku, że jesteś w takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×