Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

.... i niech ktos sprobuje nie przyjsc...

osobiscie sie rozlicze ;P

co to za strasznie??? ;D kazdemu moze cos wypasc ;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:19 am ]

Się zaczynam znowu trząść. I te nawroty strachu!!!!!!!

Twisted Evil Evil or Very Mad

proponuje zebys przejrzal subforum nerwica lekowa, gdyz tutaj rzako kto zaglada ;) ja az takich przejsc nie mialam wiec nie chce sie wpowiadac.... ale w temacie "leki ogolnie" wiem ze sa osoby ktore tez mialy takie przezycia wiec zapraszam do przestudiowania tematow :) a ja moge tylko dodac zebys sie trzymal!!!!!! wkoncu przeciez musi byc dobrze!!!! sciskam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopę lat, nerwusy!

 

.... i niech ktos sprobuje nie przyjsc...

osobiscie sie rozlicze ;P

Ze mną na początek :]

 

W tę sobotę chyba mnie nie będzie. Co więcej przez cały sierpień będę trochę niedostępny.

 

Jeśli nie dotrę, to życzę dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mamy 4 pewniakow a reszta sie jeszcze dystansuje......

dla tych co jeszcze nie byli, trzeba powiedziec ze za pierwszym razem wszyscy dygali... poczatkowo nie bylo o czym gadac, a jak sie rozkrecilo oczywiscie po piwku, ale wszyscy mieli taka gatke.... chyba kazdy spedzil milo ten wieczor... ;p

Ja wiec proponuje sie przelamac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam się najbliższa sobota zapowiada? Tak z ciekawości pytam na razie.

a może Piotrek byśmy się wybrali do wrocka na takie spotkanie? samochód mam na gaz wyjdzie po 15zł w obie strony.

Mam nadzieje że bylibyśmy mile widziani na waszym spotkaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim nerwusom z Wrocławia i okolic :)

 

Czytam to forum od zeszłej wiosny i nie raz było ono dla mnie oparciem w beznadziejnych sytuacjach. Nerwica odpuściła mi choć i tak trochę z obawą myślę o przesileniu jesień /zima.

 

Sprawę mam taką, że w przypływie pozytywnych wibracji razem z dobrą znajomą - studentką psychologii - chcemy zbudować system pomocy dla znękanych tym zaburzeniem. Nie mamy predyspozycji do specjalistycznej pomocy, ale chcemy założyć coś w rodzaju regionalnej organizacji (jak na razie nieformalnej), która zajęłaby się organizowaniem pomocy, oferowałaby listę pomocnych kontaktów, spotkań w gronie nerwicowców, warsztaty… a z czasem i załatwiałaby fundusze na różne inicjatywy.

 

 

Cel szczytny, dużo zapału, ale niczego nie zrobimy bez drobnej pomocy każdego z Was. Dlatego chciałybyśmy dołączyć do następnego spotkania i prosić zainteresowanych o kontakt na adres nerwusy_org@o2.pl

 

W razie braku odpowiedzi będziemy nękały Was mailami prywatnie na tyle jesteśmy zmotywowane :D :D

 

Ewa i Mela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio witam wszystkich, wkoncu do neta sie dorwalam :) z ta terapia to sama niewiem, tak jak Piotrek zastanawiam sie na czym mialaby polegac, bo w sumie na spotkaniu to mowimy az tak bardzo o naszej nerwiczce :) tylko ogolnie, fajnie sie spotkac z ludzmi gdzie wiesz ze kazdy ma to samo i dziwnie sie nie patrzy......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×