Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

A na avatarze kogo masz? Jeśli chodzi o wygadywanie się to ja też nie jestem w tym dobra, wolę słuchać :D Ale myślę, że mogłybyśmy sobie nawzajem pomarudzić, pogadać o pierdołach albo chociażby pokomentować przechodzących ludzi albo nawet pomilczeć ;) Sama też się boję ludzi, mam fobię społeczną, ale udało mi się ją w miarę opanować. I jakoś kilka lat temu nawet polubiłam spędzać czas z innymi (trochę późno, no ale cóż...). Lat mam 29. W każdym razie jakbyś chciała wyskoczyć gdzieś na piwo/kawę, do kina albo gdziekolwiek indziej (jestem otwarta na propozycje) to pisz PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nowy jestem na forum.

 

Też z chęcią się spotkam, ostatnio mam dużo do powiedzenia, dlatego mnie mój psycholog skierował na takie forum. Moim problemem jest to, że nie mogę się pogodzić z tym jakie mamy zepsute, kiepskie i spartolone społeczeństwo. Wszystko mi w większym bądź mniejszym stopniu pasuje, mam pracę z domu w której się sprawdzam, po pracy dużo śpię, a jak śpię mam naprawde fajne sny - niektóre są troche prywatne, a inne z kolei są całkiem ciekawe. Chętnie o nich bym wam opowiedział.

 

Kobiety się ze mnie śmieją, bo uważają że schizofremia to nie jest prawdziwa niepełnosprawność. A jak juź rodzi się dyskusja to zawsze ktoś z mojego ciała się nabija :( .

 

Ogólnie jestem za "stary" by bać się ludzi bądź kontaktów z nimi, pogodziłem się że jestem wyżutkiem i nigdzie nie ma miejsca dla mnie w nowoczesnym społeczeństwie. Z małymi, paru osobowymi grupkami ludzi radzę sobie całkiem dobrze.

 

Czekam na dalsze wiadomości w tej sprawie 🙂 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Illi napisał:

@wanker obawiam się, że rano większość może być w pracy :( raczej by celowała w popołudnie/ wieczór 🙂

 

Domyślam się... Moja propozycja poranka wynika z tego, że od wiosny szukam pracy 😐

Mam nadzieję, że niebawem to się zmieni i poranki będę w zdrowy sposób i owocny spędzać w robocie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wanker napisał:

 

Dzięki ❤️

Powoli coś zaczyna się ruszać, miałam całkiem dobre rozmowy kwalifikacyjne, zobaczymy...

Czyli możliwe, że niedługo spotkanie dla Ciebie też będzie wchodziło tylko wieczorem. I wtedy raczej tylko herbata wchodzi w grę :P Jest całkiem fajna herbaciarnia w okolicach rynku ;) tylko trzeba będzie znaleźć jakiś termin dogodny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×