Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Mieszkańcy okolic Wrocławia,

zniechęcona wizytami u lekarzy, którzy nie mają odpowiedniego podejścia do swoich pacjentów, zwracam się z gorącą prośbą o podanie mi namiarów na jakiegoś dobrego Psychiatrę (Legnica, Wrocław, ewentualnie Lubin).

Z góry wielkie dzięki za pomoc. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2018 o 14:18, Muzykoholiczka napisał:

Drodzy Mieszkańcy okolic Wrocławia,

zniechęcona wizytami u lekarzy, którzy nie mają odpowiedniego podejścia do swoich pacjentów, zwracam się z gorącą prośbą o podanie mi namiarów na jakiegoś dobrego Psychiatrę (Legnica, Wrocław, ewentualnie Lubin).

Z góry wielkie dzięki za pomoc. 🙂

@Muzykoholiczka polecam bardzo Natalię Bekisz w ginamedica we Wro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma do polecenia dobrego psychiatrę/ psychologa?

Powiem, że potrzebuję tak na cito; raczej jestem nastawiona na terapię - terapię, nie wyłudzanie pieniędzy - nie za bardzo jestem przekonana do brania leków i też nigdy za bardzo nie chciałam uczęszczać do psychologa, ale ostatnio tak nie radzę sobie ze swoim lękiem i hipochondrią, że chyba potrzebuję pomocy z zewnątrz. 

Edytowane przez alicja_z_krainy_czarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2018 o 19:49, alicja_z_krainy_czarów napisał:

Czy ktoś ma do polecenia dobrego psychiatrę/ psychologa?

Powiem, że potrzebuję tak na cito; raczej jestem nastawiona na terapię - terapię, nie wyłudzanie pieniędzy - nie za bardzo jestem przekonana do brania leków i też nigdy za bardzo nie chciałam uczęszczać do psychologa, ale ostatnio tak nie radzę sobie ze swoim lękiem i hipochondrią, że chyba potrzebuję pomocy z zewnątrz. 

Z psychiatrów z czystym sumieniem mogę polecić dra Jacka Skibę. Przyjmuje również na NFZ - http://www.jacekskiba.pl

Z psychologów polecam mgr Agnieszkę Jasiulewicz - http://www.terapiapsychologiczna.com/o-nas/1/agnieszka-jasiulewicz/ 

Jakby ktoś miał pytania co do terapii u w/w mogę odpowiedzieć w prywatnej wiadomości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na problemy ze sobą cierpię od dzieciństwa, kilka ostatnich lat jest straszne, człowiek podupadł na duchu, mam różne problemy finansowe, emocjonalnie. Człowiek o tym wszystkim może porozmawiać tylko online... co już  mi nie wystarczy... chcesz pogadać pisz może uda się dogadać i spotkać w realu... Facet 30+ nie spełniony artysta, któremu emocjonalnie bliżej kobiety :)  z wieloma problemami. 

Jestem z Zielone Góry, ale to miejsce jest gdzie łatwo się dostać. 

GG: 68008274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×