Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Żałuję! Akurat przeżywałam gwałtowny spadek i musiałam się schować przed światem.

 

Mam nadzieję, że do następnego się z tego wygrzebię :)

Niewątpliwie sama znasz siebie najlepiej i wiesz, jak się czujesz.

Spotkania i zloty forumowe mają niesamowitą atmosferę, m.in. dzięki temu, że nie trzeba na nich "wypaść dobrze" i "na twarzy mieć przyklejony uśmiech nr 5", to nie wizyta u teściów czy rozmowa kwalifikacyjna. 8) Nie zdarza się, by rozmówcy robili oczy wielkie jak 5 zł, gdy usłyszą o jakimś problemie czy gorszym nastroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis, wczoraj powiedziałem mojej połowicy (wiem, jak to brzmi w świetle faktów) :lol: , że jesteś dla mnie inspiracją do wyjścia z piwnicy. Dawno nikt mnie tak nie zmotywował do walki z fobiami. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis, wczoraj powiedziałem mojej połowicy (wiem, jak to brzmi w świetle faktów) :lol: , że jesteś dla mnie inspiracją do wyjścia z piwnicy. Dawno nikt mnie tak nie zmotywował do walki z fobiami. :smile:

podpisuję się! New-Tenuis też jesteś dla mnie inspiracją i nadzieją i takim chodzącym przykładem tego, że moje wymówki są słabe i że to jest do zrobienia jak się zawalczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam 20 lat, jestem na drugim roku studiów i szukam dobrego psychiatry we Wrocławiu, żeby zrobić porządek ze swoimi wahaniami nastroju - głównie jestem depresyjny. W jakimś stopniu też jestem lękliwy, ale nie takim uciążliwym. Doskwiera mi też samotność i poznam kogoś z podobnymi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New-Tenuis, wczoraj powiedziałem mojej połowicy (wiem, jak to brzmi w świetle faktów) :lol: , że jesteś dla mnie inspiracją do wyjścia z piwnicy. Dawno nikt mnie tak nie zmotywował do walki z fobiami. :smile:

podpisuję się! New-Tenuis też jesteś dla mnie inspiracją i nadzieją i takim chodzącym przykładem tego, że moje wymówki są słabe i że to jest do zrobienia jak się zawalczy

Zarumieniłam się. :oops: Jak na razie, poradziłam sobie tylko z fobią społeczną, reszta jeszcze do zrobienia.

Ja Was widzę jako silne i pewne siebie osoby, w życiu bym nie powiedziała, że jesteście z tego forum. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×