Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że to są drzwi typu beer_drinking_user-friendly :lol:

 

Hahaha :lol: Panie Pe, na owych drzwiach widnieje tył odpowiednio - kobiety oraz mężczyzny od pasa w dół (niestety ubrany) ale artystycznie zrobione i w moich ulubionych barwach... barrrrrrrrdzo interesujące :D

 

Dziękuję za kanał sesemes i proszę informować na bieżąco jak się sprawy mają. Zawsze możesz strzałkę do mnie wysłać to oddzwonię, bo mam gratis ;)

 

 

A teraz niech mi jakiś mężczyzna jajecznice zrobi na śniadanie, niedziela w końcu jest :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Hutch ;)

 

Denver... w piątki niektórzy wracają do domów, bądź po ciężkim tygodniu pracy chcą odpocząć :) Poza tym, jak widać, ostatni piątek nie wypalił... Niby tyle osób chętnych, Pan Pe się napracował, zaangażował, poświęcił czas i palce na klepanie sesemesów... i guzik z tego wyszedł.

Proponuję rozważniej podchodzić do tematu ewentualnego spotkania, ponieważ niektórzy na pewno w inny sposób mogli by ten czas spożytkować, gdyby wiedzieli wcześniej, iż spotkanie się nie odbędzie. Litości - jesteśmy dorośli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy chcemy się sponiewierać tanim kosztem ;) czy kulturalnie posiedzieć przy piwku. Jeśli pierwsza opcja to Opium - Panowie 20zł, Panie 10zł - pijemy ile damy radę, jeśli druga opcja to Fuzon - jak już wspominałam fajne miejsce i piwko po 5zł, w sumie na jedno, dwa można się wybrać spokojnie porozmawiać.

Jak pasuje...

Jeśli idziemy do Fuzona/u to proponuję spotkać się pod Operą bo to już rzut beretem o 20. Piszcie czy pasuje... ?

 

[*EDIT*]

 

Dzień dobry :smile: Informuję, iż wczoraj było bardzo kameralnie. Z Panem Pe oraz z Dziambim, którego miałam okazję poznać siedzieliśmy i kulturalnie się alkoholizowaliśmy w Fuzonie. Wieczór był bardzo miły :P Pan Pe wykazywał zdecydowanie jakieś nadpobudliwości nerwicowo-ruchowe, ponieważ cały czas chciał mnie łaskotać, myślę, że powinien się leczyć :D :D :D:lol::roll:;) *just kiding*

Zachęcam do kolejnego spotkania wszystkich ospałych i niezdecydowanych. Czekamy na propozycje.

 

Have a nice day ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś ma zamiar być w ten weekend to ja niestety będę poza Wrockiem, chyba że ktoś inny weźmie się za organizację (Panna M?). Ale jeśli będzie planowane, to pojawi się na forum w tym temacie (najlepiej włącz powiadamianie na maila). Jakby co zapraszamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam w ten łikend - w końcu jadę do domu, odpocząć, odwiedzić 'starych' znajomych oraz babcię i dziadka i nażreć się krupniku :lol:

Także ewentualnie jak coś to po niedzieli... o ile będą chętni. Służę również Swą skromną osobą w spotkaniach indywidualnych wedle życzenia zainteresowanych ogólnie :lol: chętnych proszę o wiadomość na prv z numerem telefonu ;)

Panie Pe.. a gdzież Pan wybywa? I jak wygląda Twój tydzień po niedzieli? Czy coś nam się kroi? Czy znowu temat będzie dojrzewał tygodniami, aż spotkamy się w elitarnym gronie? ;)

 

Spokojnej nocy i miłego łikendu, jak mi zasilacz nie zdechnie to będę... ;> w sensie tu zajrzę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, ucz się ucz :P Dobrze zrobisz :P Na pewno wyjdzie Ci to na zdrowie ;)

Enyłej, ja się dzisiaj muszę ogarnąć jak wrócę do Wro, zająć kocurem, bo jakby nie było to został sam na 3 dni i pewnie już chodzi po ścianach :D i się wyspać trzeba.. to był długi łikend z chrapiącą mamą obok - zgroza, mam braki w śnie :P

 

Temat na tygodniu jest otwarty jak coś, sugestie, propozycje, kwiaty, czerwony dywan... cokolwiek :P

Oprócz 25 marca można walić drzwiami i oknami, w miarę dyspozycyjności się możemy gdzieś spyknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi pasqdko... ale widocznie widzisz, wcale nie jest aż tak źle :) uszy do góry! Ofert związanych z terapią jest trochę i ciut ciut, trzeba tylko pogrzebać, może porozmawiać z kimś kto na takowych bywał. Z pewnością i tutaj uzyskasz takie informacje. Gdybyś potrzebowała pogadać to zawsze możemy się spotkać :) Ściskam ciepło! :)

 

Daisyka - jakieś propozycje, sugestie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×