Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem z Wrocławia :). Mój pierwszy post na forum, więc też chciałbym się z wami przywitać :). Na imię mam Piotrek i studiuję na PWr.

 

Mam do was pewną prośbę. Jestem aktualnie w trakcie poszukiwania lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty na terenie Wrocławia. Moglibyście mi polecić kogoś naprawdę dobrego?

Moim problem są zaburzenia nerwicowe z lękiem.

Leczyłem się już wcześniej, ale po odstawieniu leków problem powrócił z dużo większym nasileniem. Jestem bardzo nieufny jeżeli chodzi o lekarzy i terapeutów, ale wiem, że innego wyjścia nie mam :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybieram sie na ten słynny wrocławski industrial festival także jakby ktos był chętny na spotkanie w przedziale 6-9 listopada to priv

 

ew jakby cos by było organizowane to bym się chętnie podczepił =]

 

 

Miałem zamiar iść, ale widzę, że dzisiaj się juz kończy festiwal. Ostatnio byłem na koncercie Anathemy w Hali Orbita, podobało mi się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham ten temat. Entuzjazm jaki sie wylewa z mieszkańców owego wspaniałego miasta dosłownie mnie przytłacza :P. NIgdy nie moge się płapac w kaskadzie liter by się z kims zgrać. A tak na poważnie, ludzie :P kto się chce integrowac niech da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×