Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

ale jakiej dokładnie?

 

ludzie którzy dopiero co orientują się, że mają nerwicę często pozostają tak naprawdę sami ze swoim problemem... brakuje im informacji, opinii, gdzie mogą poprosić o pomoc, gdzie można spotkać kogoś podobnego, co może pomóc, co można przeczytać, gdzie można się czegoś nauczyć itd.

 

I przede wszystkim o takie informacje nam chodzi :) Chyba zrobimy listę z kilkoma pytaniami :D Ale myślę, że fajnie byłoby się też spotkać i porozmawiać, bo zawsze może jakieś nowe pomysły się urodzą, zawsze jakaś konstruktywna krytyka...

 

 

 

z ta terapia to sama niewiem

 

:) terapia? Nie proponujemy żadnej terapi :) Chcemy tylko stworzyć bazę kontaktów, informacji, opinii dla wrocławskich nerwicowców :) Jeśli chodzi o warsztaty to jest to pomysł przyszłościowy - ale to nie my byśmy je prowadziły lecz jakiś superspecjalista :D

 

 

Aktualnie jesteśmy w rozjazdach więc chciałyśmy się tylko ogłosić zanim zabierzemy się do roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superspecjalista

Maciejak :mrgreen:

Umiem pomoc wszystki tylko nie sobie...

Witaj w klubie.

I przede wszystkim o takie informacje nam chodzi :)

Ale jak masz zamiar te informacje rozprowadzać? Jak docierać do takich ludzi? Idea chwalebna ale jak ją wykonać?

 

Wybacz, że tak późno, ale nie było mnie... :smile:

 

Wydaje mi się, że każdy, kto potrzebuje pomocy, zazwyczaj jej szuka, albo chociaż się za nią rozgląda. Przez nawiązanie współpracy z poradniami, terapeutami, pracownikami socjalnymi, pedagogami, organizacjami pozarządowymi etc. rozprowadzanie informacji oraz docieranie do ludzi jest dużo łatwiejsze niż się wydaje. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie czekam na rozsadna date na ktora ktos sie stawi

Ja 10 minut temu dostałem telefon od szefa, wypłata dojechała, więc śmiało mogę zaproponować:

 

SOBOTA 15 WRZEŚNIA, Pod Pręgierzem, godzina jak zawsze 20:00

 

co wy na to?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:56 pm ]

Wydaje mi się, że każdy, kto potrzebuje pomocy, zazwyczaj jej szuka, albo chociaż się za nią rozgląda. Przez nawiązanie współpracy z poradniami, terapeutami, pracownikami socjalnymi, pedagogami, organizacjami pozarządowymi etc. rozprowadzanie informacji oraz docieranie do ludzi jest dużo łatwiejsze niż się wydaje.

coś możemy wymyśleć, ale osobiście na razie nie mam wizji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 10 minut temu dostałem telefon od szefa, wypłata dojechała, więc śmiało mogę zaproponować:

No proszę :]

 

SOBOTA 15 WRZEŚNIA, Pod Pręgierzem, godzina jak zawsze 20:00

 

co wy na to?

Jeśli nie będę umierał na ból zęba, jeśli nie wezmę nadgodzin, jeśli nie porwą mnie talibowie, a słońce do soboty nie zmieni się w supernową, to pewnie przyjdę. No i jesli forumowicze dopiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będę umierał na ból zęba

chodzisz do dobrego dentysty?

jeśli nie wezmę nadgodzin

nie waż się :twisted:

jeśli nie porwą mnie talibowie

to już sam załatwię

a słońce do soboty nie zmieni się w supernową

koniec świata będzie w inną sobotę

to pewnie przyjdę

nic ci innego nie pozostało

No i jesli forumowicze dopiszą

zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja wyjeżdżam z pytaniem - co z najbliższą sobotą? I chyba na tym pytaniu pozostanie, bo na razie jadę do Wrocka na stancję a tam jeszcze nie mam netu... więcvampirek82, Mona75, Zorki, viv84 - wy chyba macie mój nr telefonu - jak coś to dajcie znać... i czekam na jakieś wieści - może się wreszcie zorganizujemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×