Skocz do zawartości
Nerwica.com

maryna


Gość Wolfx

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14 dostałem pogróżki sms-em że lepiej żebym nie przyjeżdżał,przez to pytam.

Ciekawe kto taki "mądry"

Aż się odechciewa przyjeżdzać coraz większa chołota się robi z forum.

A to tak na serio z tymi grozbami? Myslalam, ze to zart. Skoro takie rzeczy sie dzieja, to mnie to rowniez nie zacheca do przyjazdu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx. Popsułeś klimat. Jako, że znam większość osób, które bywają na zlotach, ciężko mi w to uwierzyć i nawet nie chce wiedzieć o co wam musiało pójść. Pamiętajmy, że w każdym sporze występują dwie strony. Tej drugiej jakoś w tym wątku nie widzę. Jeżeli się czegoś/kogoś boisz i będziesz się źle czuł, po prostu nie jedź. I tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam od pewnego czasu ostatnią stronkę i uważam podobnie, jak Harry Haller. Po co psuć aurę przedzlotową?

Zawsze wyjeżdżamy ze "sprawdzonym" towarzystwem, "nowe" Osoby są zawsze mile przyjmowane i szczerze powiedziawszy nie widzę sensu w snuciu domysłów co do zlotu..., fakt... takie czarnowidztwo może zniechęcać tych, którzy jeszcze nie byli na zlocie, a chcieliby się na niego wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam od pewnego czasu ostatnią stronkę i uważam podobnie, jak Harry Haller. Po co psuć aurę przedzlotową?

Zawsze wyjeżdżamy ze "sprawdzonym" towarzystwem, "nowe" Osoby są zawsze mile przyjmowane i szczerze powiedziawszy nie widzę sensu w snuciu domysłów co do zlotu..., fakt... takie czarnowidztwo może zniechęcać tych, którzy jeszcze nie byli na zlocie, a chcieliby się na niego wybrać.

 

I tymi celnymi słowami Moniki zakończyłbym temat straszenia uczestników zlotu (nie wiadomo czym zresztą). Bajko, ja nawet zlotowych sporów nie pamiętam. Przyjeżdżać i bawić się na całego :) Lub wypoczywać w dobrym towarzystwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I tymi celnymi słowami Moniki zakończyłbym temat straszenia uczestników zlotu (nie wiadomo czym zresztą). Bajko, ja nawet zlotowych sporów nie pamiętam. Przyjeżdżać i bawić się na całego :) Lub wypoczywać w dobrym towarzystwie...

najpierw też myslalam, ze to żart, ale jeśli nie, to jednak chciałabym wyjaśnić. Kto z forumowych znajomych ma Twój nr Wolff?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doroga *Moniko*, jako ta nowa osoba, zaznaczam, że nie napisałam, iż takie informacje mnie zniechęcają ale, że nie zachęcają ;).

Osobiście, jako ewentualny nowy uczestnik zlotu, nie sądzę, aby na samym evencie stała mi się jakakolwiek krzywda jednak w takiej sytuacji człowiek od razu łapie dystans jeśli chodzi o np. bliższe poznawanie uczestników bo nie wiadome czy nie nawiąże się znajomości akurat z taką osobą, a wiem jakie to potem jest upierdliwe i problematyczne.

Fakt, że każdy może sobie zarzucić takim tekstem nie popierając żadnym dowodem więc oczywiście w pewnym stopniu biorę poprawkę jeśli chodzi o takie oskarżenia.

 

Wolfie, a jak Tobie ktoś grozi, to możesz to przecież po prostu zgłosić do Policji ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku wypowiadają się Osoby chętne na zlot. Nie interesują mnie prywatne wycieczki osób, które nie były na zlocie, a wypisują tutaj bzdury. I nie pozwolę na to, żeby takie osoby psuły reputację naszych wyjazdów.

Ostrzegam przed kręceniem afer w tym wątku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika* nie byłem jeszcze na takim zlocie,nie wypisuję bzdur,nie bałbym się też przyjechać,dla mnie te pogróżki są śmieszne bo tak się nie zachowują dorośli ludzie.Jestem już duży i bym sobie poradził.

Przed wypisywaniem do mnie bzdurnych esm-ów radze się komuś zastanowić i najpierw ochłonać.

Po prostu nie pozwolę sobie na to żeby ktoś mnie straszył,obojętnie czy miałby zamiar zrealizować swoje ,,pomysły,,czy też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika* nie byłem jeszcze na takim zlocie,nie wypisuję bzdur,nie bałbym się też przyjechać,dla mnie te pogróżki są śmieszne bo tak się nie zachowują dorośli ludzie.Jestem już duży i bym sobie poradził.

Przed wypisywaniem do mnie bzdurnych esm-ów radze się komuś zastanowić i najpierw ochłonać.

Po prostu nie pozwolę sobie na to żeby ktoś mnie straszył,obojętnie czy miałby zamiar zrealizować swoje ,,pomysły,,czy też nie.

 

Wiesz co? Gadaj sobie z tym kimś na priv. Jak coś, powiadom policję. Nie interesują nas wasze spory. To nie ten wątek.

No i mało wiarygodny jesteś. Skoro piszesz jaki to jesteś odważny, że sprawa jest śmieszna, smsy bzdurne itp. to po cholerę siejesz zamęt i pytasz się kto zapewnia bezpieczeństwo na zlocie? Wygadajcie się gdzie indziej. Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku wypowiadają się Osoby chętne na zlot. Nie interesują mnie prywatne wycieczki osób, które nie były na zlocie, a wypisują tutaj bzdury. I nie pozwolę na to, żeby takie osoby psuły reputację naszych wyjazdów.

Ostrzegam przed kręceniem afer w tym wątku!

clap.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×