Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stowarzyszenie Miłośników Starej Skórki


Hans

stara skórka...  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. stara skórka...

    • schodzi płynnie z ogórka
      3
    • gęsia skórka gdy widzę ogórka
      4
    • jest super!!!!!!!! loFFcIaM jĄ!!!!!!!!
      5
    • jest gruboskórna
      0
    • niewarta wyprawki
      1
    • to skórka zrzucona przez reptilianina!!!! odejdź ode mnie aaaaaa!
      2
    • skórka- soczysta, chrupiąca i rumiana om nom nom nom
      1
    • skóra od banana i głowa rozj...
      5
    • buka, i am your father
      8
    • jaki chleb, taka skórka, jaka matka, taka córka
      1
    • nie dziel jej na niedźwiedziu
      1
    • nawet Maciek dupa, gdy lewaków kupa
      7
    • dobre wrogiem lepszego
      1
    • skórka Hansa włochata jak u szympansa
      4
    • aleosochodzi? benzo nigdy nie zawodzi
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Zazwyczaj wypowiadam się poważnie albo wcale. Ten temat też jest poważny, albowiem

 

stara skórka rzondzi

stara skórka łatwo schodzi

stara skórka nigdy Cię nie zwodzi

 

i ja niniejszym powołuję do życia Stowarzyszenie Miłośników Starej Skórki, którego mianuję się prezesem. Od razu zawiadamiam, że szukam kogoś na stanowisko wiceprezesa i skarbnika Stowarzyszenia, bo Stowarzyszenie musi prężnie funkcjonować i karmić pasibrzucha prezesa ze składek członkowskich.

 

Do Stowarzyszenia może przyłączyć się każdy, kto pluwa na nową skórkę, kto jest za utworzeniem gett dla użytkowników nowej skórki oraz kto twierdzi, że nową skórką popsuli forum.

 

Składki członkowskie naliczam od ilości nabitych postów oraz liczę, że Arasha pomoże mi rozkręcić wątek, który zejdzie na temat seksu i dojdzie do dzikiej kłótni.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jprdl nie wierzę :hide:

Hans, użyczyć Ci paro? :mrgreen: mam jeszcze benzo po terminie

 

Leków Ci u mnie dostatek (od których tyję), ale i benzo po terminie przyjmę jako oznakę zwycięstwa nad nową skórką, która niejednokrotnie może okazać się stulejką. :twisted:

 

Masturbow, z wpisowym to jest tak, że trzeba namierzyć użytkownika/użytkowniczkę nowej skórki i ją zaatakować ad personam (w sumie to opcjonalnie, bo samo używanie starej skórki wystarczy)! Można płacić w ziemniakach, a najlepiej w naturze, płeć już w moim wieku nie gra roli. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, w takim razie nie pozwól, by się marnowały! 8)

 

Łykam rano i wieczorem, ale głównie od nich tyję, może jakiś obrzęk mózgu dodatkowo, albo dendryty obrosły tłuszczem i dlatego mam tak jak mam. ;)

 

Ankiety nie ma, bo jakiś nowoskórkowiec mógłby podstępnie i celowo fałszować wyniki! Musimy ich tropić i być czujni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płeć już w moim wieku nie gra roli. :pirate:

 

zamiast uciekać się w desperację, odświeżyłbyś lepiej swój wątek matrymonialny, na który na pewno łapsną się jakieś forumowe amatorki przytomnego intelektu :nono: ja Cię osobiście od zawsze widziałam pod rękę z naszą obecną tu magnolią, choć ona ponoć już po słowie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płeć już w moim wieku nie gra roli. :pirate:

 

zamiast uciekać się w desperację, odświeżyłbyś lepiej swój wątek matrymonialny, na który na pewno łapsną się jakieś forumowe amatorki przytomnego intelektu :nono: ja Cię osobiście od zawsze widziałam pod rękę z naszą obecną tu magnolią, choć ona ponoć już po słowie :bezradny:

 

Ale tu piszesz o poważnym związku, a ja, pisząc teraz całkowicie poważnie, nie chcę nikogo pakować w związek z borderem w takim momencie terapii, w którym ja jestem. No i wiesz, magnolia moim zdaniem jest tu najurodziwszą dziewczyną, a moje zdjęcie jak zawiesisz na czereśni, to będziesz mieć pewność, że żaden szpak na niej nie usiądzie. ;)

 

buka, ben rei, musimy tropić i lać nowoskórkowców! Tylko stara skórka, bez stulejki! :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba karteczki z serduszkiem do albumu :D

ja też to mam ale na papiery mnie nie stać, w końcu by się rektor odpier**

 

nie Hans, zostawmy to dziewczynom, no chyba że bukę zrekrutujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, to ja poproszę o takowe zdjątko, bo mi u babci szpaczory czereśnie wyżerają i nic im nie straszne

Co do mojej zewnętrznej powłoki, to żeś przesadził :oops: Zawszem chciała być inteligentniejsza niż ładniejsza, aleć się nie udało w żadnym aspekcie, bo sekwencja DNA się rypła :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×