Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Przełączanie z nowej szaty graficznej na starą

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej instrukcja przełączenia się z powrotem na starą wersję szaty graficznej :

W prawym górnym rogu wejść w swój avatar/ustawienia -> Ustawienia ->Panel użytkownika-> Ustawienia forum i zmienić styl forum na silver

Można się w każdej chwili przełączyć z powrotem na nową wersję i odwrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to ta nowa szata graficzna jest beznadziejna. I Bogu dziękuję że się kapłem iż można przelączyć spowrotem na starą ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiadomo, pewnie tez przyzwyczajenia. Niechęć do nowego ;d Lenistwo itp. Ale jest to takie toportne w obsłudze jak dla mnie ja muszę mieć tak że szybko klikam tu coś przewijam myszką a to tak wolną się scrolluje i w ogole nie wiem gdzie co naciskać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

W starej wersji emotikony są nie tylko zduplikowane, ale też nie działają (każda prowadzi do strony głównej). Nie jest to jakaś straszna bolączka, ale polubiłem te fajne kuleczki. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Oj, to może problem występuje tylko z IE, bo przeszedłem na Firefox i rzeczywiście działają. :time:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

The best od razu wiem gdzie jestem i co mam zrobić, na nowej czuję się zagubiony jak małe dziecko w wielkim mieście. Od razu dostałem lęków. Chyba was zaskarżę o straty duchowo-moralne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie, jak długo będą dostępne równolegle obie wersje ? Czy tylko na samym początku, żeby forumowicze się jakoś wdrożyli, czy nie ma planów likwidacji starej wersji

w najbliższym czasie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W starej wersji emotikony są nie tylko zduplikowane, ale też nie działają

Od przybytku głowa nie boli ;) Lepsze podwójne niż gdyby miało ich w ogóle nie być !

O ... już widzę kolejną zmianę, dwa posty jednej osoby pod sobą, czego dotychczas nie było :? Ale to chodzi chyba o to, że czasem jak kolejna osoba w danym temacie nic nie napisała, to poprzedni post się nie uaktualniał ;) I trzeba było prosić o podbicie posta inną osobę.

W sumie sensowne ;) Tylko ilość postów może w ten sposób drastycznie wzrosnąć :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uff, udało się, jestem w starej szacie.

Nie specjalnie lubię wszelkie zmiany na forach, dzięki, że dostępna jest stara wersja :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak napisano w wątku o zmianach, stara wersja będzie dostępna na stałe...

Opcje podbijania tematów były planowane od dawna i od razu mówię, że tylko sensowne wpisy będą miały prawo bytu. Posty typu "up", "podbijam" i tak dalej, będą z miejsca kasowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uff dzięki bogu że można wrócić do starej. Nowa to jakieś nieporozumienie. Ktoś kto ją projektował chyba nigdy na forum żadnym nie siedział i nie wie co to wygoda użytkowania. Totalny przerost formy nad treścią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak napisano w wątku o zmianach, stara wersja będzie dostępna na stałe...

To wspaniała wiadomość :great:

Posty typu "up", "podbijam" i tak dalej, będą z miejsca kasowane.

To oczywiste. Ale czasem niektóre osoby chciały o coś spytać w jakimś wątku lekowych, miały wątpliwości i chciały się poradzić, a jak nie było zainteresowania ze strony innych userów, to można było sobie czekać i czekać ... to jest bardzo korzystne ulepszenie ! Popieram ;)

Uff dzięki bogu że można wrócić do starej. Nowa to jakieś nieporozumienie. Ktoś kto ją projektował chyba nigdy na forum żadnym nie siedział i nie wie co to wygoda użytkowania. Totalny przerost formy nad treścią.

Dokładnie. Pozostaje nam nasza stara, dobra pomarańczka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Pozostaje nam nasza stara, dobra pomarańczka :mrgreen:

Stara może nie jest super ale przynajmniej jest funkcjonalna a to najważniejsze. Wszystko inne to tylko bajery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.