Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trochę moich zdjęć.


Rekomendowane odpowiedzi

cudne!!! <3 :105:

 

O ten ten ten :mrgreen: .

 

Pisałaś, że najbardziej makro lubisz robić, ale mnie bardziej podchodzą inne tematy w Twoim wydaniu.

Z makro podoba mi się to pierwsze i kwiatek w szklance (mz najlepsze ze wszystkich dodanych).

Landszafcik, autoportret i to ostatnie bomba :D .

 

-- 15 kwi 2015, 18:57 --

 

Zdjęcia były robione starą, zwykłą cyfrówką marki Minolta, która ledwo się trzyma kupy.

 

Jak to mówią dobry muzyk i na połamanym flecie zagra :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, mam prawo do własnego zdania i nie będziesz mnie ograniczać! (z kogo to cytat :P )

 

A tak poza prawami autorskimi to jeszcze jeden problem: rozdzielczość :!::!::!:

 

Jak sobie w kompie zrobisz tapetę z takiego małego pliku to będziesz miała kwadraty jak śliwki :pirate: .

 

-- 15 kwi 2015, 19:18 --

 

Depakiniarz, zawodowo czy hobbystycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sfoć się o fotę wrzuć. Ocenimy :P

.

 

Nie mam naładowanych baterii do aparatu, a sweet fotek telefonem nie mam w zwyczaju robić :P.

 

Mogę wrzucić jeszcze jeden z autoportretów:

 

1467258_680519095314836_1117188483_n.jpg?oh=9e7661642eb7a4f3dd330f080e5a92d0&oe=55A3EC56

musi wystarczyć, rumieńce możesz sobie w paincie dorysować :D.

 

-- 15 kwi 2015, 19:20 --

 

Zajebiste, też kiedyś fociłem, nawet na planach filmowych. Kitowy obiektyw, czy do makro ?

 

Ten aparat to taki grat,że tam się nie da obiektywów zmieniać. Żeby zrobić zdjęcie macro muszę prawie dotykać obiektywem do fotografowanej rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ bajeczne!!!!!!!!!!!!!!! :105:

nawet poznaję swoją miejscowość :D

 

Prawie wszystkie są robione w Białymstoku i bliskich okolicach :). A większość kwiatów pochodzi z ogrodu mojej mamy :).

 

W ogóle, interesuje się też opuszczonymi budynkami i moim marzeniem teraz,jest odwiedzenie opuszczonego szpitalu zakaźnego w Sokółce, żeby zrobić tam nowe zdjęcia. Ale czekam na ładniejszą pogodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle, interesuje się też opuszczonymi budynkami i moim marzeniem teraz,jest odwiedzenie opuszczonego szpitalu zakaźnego w Sokółce, żeby zrobić tam nowe zdjęcia. Ale czekam na ładniejszą pogodę.

 

Na śląsku miałabyś prawdziwe pole do popisu jeśli chodzi o industrial i ogólnie opuszczone rudery ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×