Skocz do zawartości
Nerwica.com

Muszę kontrolować mimikę twarzy


PM Cool Lee

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kompletnie jaki mam przybierać wyraz twarzy do danej sytuacji więc najczęściej przyjmuję twarz kamienną ale często czuję jak mi się czoło napina i wyglądam jak wkurzony,mam też czasem wrażenie że twarz nabiera idiotycznego wyrazu, próbuję to zniwelowac i zrobić neutralną minę bez emocji ale nie zawsze mi to wychodzi.O co chodzi dlaczego nie mogę się odnaleźć w tym świecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie, myśle, że to zależy od tego jaki "porządek" masz w sobie, bo czy czasem potrafisz bardziej kontrolować mimikę i że jest ona taka jak chcesz, jak sie czujesz w danym momencie ? A czasem jest to trudne. Na pewno mają na to wpływ inni ludzie tylko trudno powiedzieć w jakim stopniu, czy sie ich boisz, czy czujesz się wśród nich skrępowany, czy na przykład w ogóle nie wiesz co czujesz w ich obecności (takie otępienie) ? Piszę to także o sobie. Często ostatnio niestety spuszczam głowe, nie umiem patrzeć na drugą osobe. Jak bym się musiał ciągle czegoś wstydzić albo nie umiem właśnie dostosować się z emocjami do innych osób, bardzo to nasilone ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest tak jak piszesz, muszę sobie wszystko uporządkować w głowie i jakoś jest dobrze, ale czasami przestaję panować nad sobą i robię się dziwnie zalękniony,nie mogę patrzeć na innych albo robię się wrogi i obserwuję innych,czuję takie otumanienie i przestaję ogarniać co się dzieję.Jedyne wyjście to na chwilę gdzieś ochłonąć.Ostatnio właśnie nasila mi się, są to objawy fs czy jakiejś nerwicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak, że jak uporządkuje i wychodzę to jakiś czas jest ok, jestem że tak to ujmę naturalny ale po jakimś czasie pojawia się chaos. I dalej toczy się podobnie jak to opisałeś. Chyba zbyt dużo bodźców, za bardzo wszystko odbieram. Nie wiem jak się przed tym bronić poza lekami. Pewnie nerwica jakaś też, do tego mogą być te tzw. zaburzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×