Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
take

Osobliwe "ŚWIRY"

Czy wydaję się być chory umysłowo?  

46 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy wydaję się być chory umysłowo?

• Raczej nie
      13
    • Raczej tak
      9
    • Zdecydowanie tak
      21
    • Zdecydowanie nie
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chyba jedyną osobą na forum, która ma chorobliwą obsesję posiadania brudnych dłoni. W ogóle wręcz niekomfortowo się czuję  i fizycznie i emocjonalnie, mając czyste dłonie. Gdy mam brudne, czuję się dobrze, nie muszą być brudne w sposób widoczny, wystarczy że czuję, że są na przykład lepkie, albo tłuste i czuję się dobrze. Mam na punkcie dłoni jakieś zaburzenie odwrotne do nerwicy natręctw. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam "lęk" przed zakażeniem, w związku z czym często myję dłonie. Nie tylko dłonie, ale i przedmioty, zwłaszcza mydłem. Mimo tego zdarzyło mi się nie brać prysznica przez ponad 70 dni, w okresie, w którym byłem sporo w pracy. Paradoksalnie, lęk przed zakażeniem może mnie zniechęcać do kąpieli czy brania prysznica.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Satysfakcjonującą alternatywą dla lepkich/tłustych/spoconych dłoni byłyby mocno ziszczone dłonie bądź choroba skóry dłoni. Ale lepkie/tłuste/spocone dłonie to szybki wariant no i łatwiej się mogę z tym ukrywać przed domownikami. Gdybym mieszkał sam, to może bym coś pokombinował, żeby sobie zniszczyć dłonie.

Lepkie/tłuste/spocone dłonie i zniszczone dłonie bądź choroba skóry dłoni mają na przemian zmienną wartość w sferze potrzeb mojej psychiki. Są okresy, kiedy moja psychika bardziej potrzebuje, by dłonie były lepkie/tłuste/spocone i są okresy, kiedy wyższe zapotrzebowanie mojej psychiki jest na zniszczone dłonie bądź chorobę skóry dłoni i wtedy czuję się źle, że nie mam zniszczonych dłoni ani choroby skóry dłoni, można nawet powiedzieć, że mocno zazdroszczę wtedy tym, co mają zniszczone dłonie bądź jakąś chorobę skóry dłoni.

Zapotrzebowanie mojej psychiki na lepkie/tłuste/spocone dłonie ogólnie jest aktywne od 13-go roku życia. Zapotrzebowanie na zniszczone dłonie bądź chorobę skóry dłoni pojawiło się dopiero około 10 lat później

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te zapotrzebowania należą do moich "wyższych potrzeb", czuję, jakbym został przez wyższą siłę powołany do tego, by mieć takie dłonie "pierwotne powołanie" pojawiło się właśnie w 13-stym roku życia "powinieneś należeć do tych, co mają takie dłonie", takiego typu myśli w trybie nakazu do mnie, zaczęły pojawiać się w mojej głowie. Myśli te ingerowały w moje uczucia, zacząłem mieć poczucie winy, gdy moje dłonie nie były lepkie/tłuste/spocone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Wyższy byt" odpowiada u mnie za różne rzeczy. Możliwe, że gdyby nie "wyższy byt", to nie zacząłbym się masturbować w wieku 12 lat, tylko później (albo wcale). To właśnie "wyższy byt" wprowadził mnie w masturbacje. Można powiedzieć, że moje pierwsze masturbacje były na rozkaz tego bytu, a nie dobrowolne. Masturbacja miała być pewnego rodzaju zniewoleniem dla mnie. Wyższy byt "mówił" że moją misją jest być zniewolony, tak jak ci, którzy są zmuszani do różnych rzeczy (to powodowało, że wyobrażałem sobie ludzi zmuszanych do różnych rzeczy i było mi ich żal i miałem wyrzuty sumienia, że oni cierpią) i że tym zniewoleniem będzie masturbowanie się na jego polecenie no i sumienie nakazywało mi słuchać się bytu i zmasturbować się. Gdy nie chciałem "posłuchać bytu" to męczyły mnie wyrzuty sumienia, że "nie dałem się zniewolić" i nie wypełniam powierzonej misji.

Po niedługim czasie myśl o zmuszanych do różnych rzeczy ludziach powodowała nie tylko wyrzuty sumienia, ale zaczęła powodować erekcję, którą "zinterpretowałem" jako cielesne wezwanie przez "wyższy byt" do konieczności wypełniania misji.

I tak "wyższe posłannictwo" i seksualność stały się jednością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi