Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć!


Aleksy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jestem facetem, 26 lat na karku, kończę studia (nareszcie!)

W okolicach matury zaczęły się moje problemy z psychiką, nigdy nie byłem duszą towarzystwa, miałem jakąś niewielką grupkę kumpli, z którymi się trzymałem, głównie pochłaniały mnie książki i nauka, ale na studiach, na które wyjechałem do zupełnie obcego miasta, zaczęła się kompletna izolacja, depresja, lęk, bezsenność, myśli samobójcze, trudności z koncentracją, co skłoniło mnie do szukania pomocy.

Brałem różne leki antydepresyjne, nasenne (przepisywane przez lekarzy). 2 miesiące spotykałem się z psychoterapeutką, ale bez większych efektów. Aktualnie jestem po 6 miesięcznej psychoterapii grupowej, która otworzyła mi oczy na wiele spraw i częściowo zmieniła moje myślenie. Zdiagnozowano u mnie zaburzenia depresyjne i lękowe mieszane i skierowano na dalsze leczenie na psychoterapii indywidualnej.

Zamierzam podzielić się swoimi doświadczeniami na forum. Chciałbym też uzyskać Waszą pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że jest gotowość z Waszej strony. Dziękuję z góry za wszelkie wsparcie :)

 

Czy podjąłeś już terapię indywidualną?

 

W tej chwili jestem w trakcie poszukiwania terapeuty. Mam już umówioną wizytę w jednym miejscu, ale nie jestem zdecydowany na 100 % na konkretną osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×