Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój ideał (co cenimy u mężczyzny/kobiety?)


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem gotowa zrezygnować ze wszystkich innych wymagań,na rzecz dojrzałości...

Serio,serio.

To powoli zaczyna przypominać poszukiwanie świętego gralla,lub kwiatu paproci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metroseksualny znaczy taki gejowaty ale hetero xD znaczy się maluje, bardzo o siebie dba.

Ideały się nie sprawdzają - normalnie nie przepadam za blondynami, a mam faceta z blond czupryną. Tak zupełnie dla przykładu :mrgreen: Nie ma facetów brzydkich, są faceci niezadbani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dla odmiany na serio serio.

 

Brunetka, niewysoka, trochę przy kości. Delikatna uroda, ładna cera (kobiety, nie róbcie sobie tatuaży!), małe piersi, kształtna pupa.

Nieformalny styl ubierania, choć kobitki w mundurkach bizneswoman też są całkiem całkiem (a ostatnio z okazji sesji akademickiej to można było na mieście oczy nacieszyć :]) Mam słabość do pań w okularach.

 

Wiedząca, czego chce od życia, pewna swojej wartości i słuszności własnych wyborów. Silna, a raczej równa mnie :] Silna, a za element siły uważam umiejętność przyznawania się do chwil słabości. Mogę być czuły i opiekuńczy, ale czasem też potrzebuję czułości, gdy mi się wszystko wali na głowę. Radząca sobie w sytuacjach międzyludzkich lepiej ode mnie, żeby mnie temperowała, gdy robię coś dziwnego. Skłonna do kompromisów, bo ja wierzę w kompromisy, a charakter mam taki, że bez nich ani rusz. Akceptująca moją niezależność i sama stawiająca mi granice za które nie mnie zaglądać.

 

No, domorośli psychologowie, co ze mnie wyszło: niedopieszczony małolat, czy kryptohomoseksualista? :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brunetka, niewysoka, trochę przy kości. Delikatna uroda, ładna cera (kobiety, nie róbcie sobie tatuaży!), małe piersi, kształtna pupa.

Nieformalny styl ubierania, choć kobitki w mundurkach bizneswoman też są całkiem całkiem (a ostatnio z okazji sesji akademickiej to można było na mieście oczy nacieszyć :]) Mam słabość do pań w okularach.

Pogrubione cechy są moje ;P wpadam w Twoje gusta, och xD

 

Nie jestem facetem ale ocenię - rude włosy, blada cera. Nic więcej do szczęścia nie trzeba < 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jak powinien wygladac wasz ideał kobiety

Piękne oczy, zniewalający uśmiech, nieprzeciętny charakter, niepowtarzalny styl, naturalna, swobodna, wesoła, delikatna, czuła, kolor włosów nie ma istotnego znaczenia, choć te rude takie ogniste :mrgreen: powinna być kimś przy kim czułbym że kawałek nieba ukradłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długie...pomijając brudne dredy ;) .....spoko.

Tak sobie myślę że ,bo tak obserwując,ile kobieta wkłada czasem troski o swoje włosy ,tak fececi...a mam kilku znajomych z długimi (włosami) ,i naprawdę nic specjalnego nie robią ,szampon i tyle ,,,no jeden ,ale ten to ma włosy jak Slash także on tych odżywek potrzebuje sporo ale i tak zawsze mają w porównaniu do kobiet zdrowe ,długie włosy.

Nie każdemu pasują ,fakt ale nie którym bardzo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne oczy, zniewalający uśmiech, nieprzeciętny charakter, niepowtarzalny styl, naturalna, swobodna, wesoła, delikatna, czuła, kolor włosów nie ma istotnego znaczenia, choć te rude takie ogniste Mr. Green powinna być kimś przy kim czułbym że kawałek nieba ukradłem

A szukaj, szukaj...

A na mnie krzyczą, jak składam zamówienie na długowłosego i ciemnookiego.

Niby, że facetom wolno wybrzydzać a kobietom nie bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×