Skocz do zawartości
Nerwica.com

O Detektywie.


wiejskifilozof

DetektywMonk.Co robi na Forum.  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. DetektywMonk.Co robi na Forum.

    • Jest tu bo ma problemy
      14
    • Jest tu dla zabawy i jego tematy są infantylne
      5
    • Nie interesuję mnie on
      4


Rekomendowane odpowiedzi

I trzeba zaznaczyć,że moje obecne zadanie to konfrontacja z prawicowymi userami.

Prawicowcy to oszołomy, więc muszą przychodzić na forum dla wariatów. Powinieneś ich wspierać, a nie dyskutować o polityce :mrgreen:

Ale ja lubię.Wierzę w demokrację i dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I trzeba zaznaczyć,że moje obecne zadanie to konfrontacja z prawicowymi userami.

Prawicowcy to oszołomy, więc muszą przychodzić na forum dla wariatów. Powinieneś ich wspierać, a nie dyskutować o polityce :mrgreen:

Równie dobrze można byłoby powiedzieć w ten sposób o każdym użytkowniku, że jest oszołomem, skoro korzysta z forum. Nie ma co uogólniać. Większość prawicowców ma się dobrze i wcale nie potrzebują pomocy psychologicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, po pierwsze, błagam nie bierz tego posta na serio.

 

Po drugie w tym wnioskowaniu jest poważny błąd logiczny. Twierdzenie 'prawicowe oszołomy potrzebują wsparcia forum', nie oznacza, że każdy użytkownik forum jest oszołomem.

 

Kiedyś byłam konserwatywnym liberałem, obecnie jednak stoję po stronie spisku koncernów farmaceutycznych z Reptilianami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można byłoby powiedzieć w ten sposób o każdym użytkowniku, że jest oszołomem, skoro korzysta z forum.

To, że na prawicowcy to oszołomy i wobec tego muszą się na forum dla świrków udzielać, nie znaczy, że jeżeli ktoś się udziela na forum, to jest oszołomem. Odwrucona implikacja. Zaorane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoanalepsja_SS, toż samo napisałam.

 

Arhol, ja mam coś z gadziny, zimne dłonie, suchą skórę...

 

na_leśnik, ponieważ ostatnio siedzę w farmacji zobaczyłam, że niektóre stanowiska konserwatywne i niektóre stanowiska liberalne w temacie leków czy szczepień opierają się na durnocie, a nie mogę zaprzeczać temu co wiem, żeby stać z nimi we froncie.

 

-- 15 kwi 2015, 20:02 --

 

Powinieneś ich wspierać, a nie dyskutować o polityce :mrgreen:

Ale ja lubię.Wierzę w demokrację i dyskusję.

A powiedz dokąd chcesz doprowadzić dyskusję? Żeby każdy powiedział to co wiedział, jeden drugiego przekonał, czy żeby znaleźć jakąś wspólną płaszczyznę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, ponieważ ostatnio siedzę w farmacji zobaczyłam, że niektóre stanowiska konserwatywne i niektóre stanowiska liberalne w temacie leków czy szczepień opierają się na durnocie, a nie mogę zaprzeczać temu co wiem, żeby stać z nimi we froncie.

...

Uogólniając - zwykle skrajne stanowiska opierają się na durnocie. Durnocie rozumianej jako brak zdolnosci weryfikacji własnego stanowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×