Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z receptą


Psychoanalepsja_SS

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczek "hash" informuje, że przysługuje Ci prawo do zakupu medycznej marihuany.

 

Teraz serio, wedle angielskiej wiki:

Prescription drug delimiter: in some countries, such as Norway or Poland, # is used as a delimiter between different drugs on medical prescriptions.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart z tą marychą :shock: ?

 

Może po prostu lekarz bazgroli i tyle :? Inna sprawa, że to niepoważne, zwł. jak się już któryś raz zdarza.

 

-- 11 kwi 2015, 19:55 --

 

Depakiniarz, to i tak nie miałeś wcale takiej dużej tej zniżki ( aczkolwiek od kwoty wyjściowej to sporo ). Niektórzy mają kwetiapinę za 3,20 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, dużo zależy też od lekarza pod co dane objawy podciągnie :?

 

Swoją drogą, Ty się raczej przewlekle leczysz, skoro byłeś ostatnio w szpitalu i podejrzewam nie bierzesz psychotropów od wczoraj.

Ale niektórzy lekarze są bardzo skrupulatni. I w sumie mają do tego prawo. Ale są i tacy, którzy bez problemu wypiszą max ryczałt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę że jest trochę tematów z receptami, więc podepnę się pod ten. Byłem ostatnio u psychiatry, który zalecił mi branie Solianu, po 100 mg na dzień. Sęk w tym, że lek ten jest na receptę, a ja takowej nie otrzymałem, mimo że - z tego co czytałem. - psychiatra jako lekarz medycyny ma możliwość wystawiania takowych. Zapisał mi termin kolejnej wizyty na 29 lutego, ale ja nie zamierzam czekać tak długo. Czy powinienem ponownie zgłosić się do tego lekarza tylko po to, aby wypisał mi receptę? Czy jest możliwość otrzymania takowej bez płacenia 100 zł za kolejną wizytę (chciałbym tylko wpaść na chwilę i odebrać ten kawałek papieru)? A może to coś, co świadczy o jego niekompetencji i powinienem udać się do innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Difane, zadzwoń do niego i zapytaj czy nie zapomniał wypisać ci recepty bo takowej nie otrzymaleś. Choć to dziwne, to wygląda to tak jakby zapomniał. Ciężko wyjść od psychiatry bez recepty tym bardziej ze takie zalecenie wydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×