Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak postępować, żeby mieć dobre relacje z innymi ?


andrzej57

Rekomendowane odpowiedzi

Długo nie wchodziłem na forum i dziś z nudów zacząłem sobie czytać poszczególne działy. Jak można postępować z osobą,która wysyła ci na pw błaganie o zagłosowanie na miss forum,gdzie odpisałem,że nie będę nic robił wbrew sobie i następna wiadomość na pw,że przeze mnie nie spała całą noc - dlaczego to nie chcę tylko kliknąć na nią i wywarła na mnie presję,że dla świętego spokoju oddałem ten 1 głos :twisted:JAK MOŻNA Z TAKĄ OSOBĄ MIEĆ W MIARĘ POPRAWNE RELACJE :?: (proszę o niepisanie na pw).

Artemizja, piękna kobieto - możesz mnie,jak to piszą inni - zbanować (od tak pięknej kobiety przyjmę to na swoją klatę), ale opinia jajku, jest trafiona 100%.To jest manipulantka forumowa :!::lol:detektywmonk, z Ciebie to ciepło wypływa,czytając Twoje posty, super stonowanym człowiekiem musisz być, a wypowiedzi blah są zawsze naprawdę merytoryczne. A może autorka tego wątku, sama by udzieliła odpowiedzi na każde postawione przez siebie pytanie (w co wątpię, ona mając 30-tkę poznaje dopiero świat i ludzi)? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można postępować z osobą,która wysyła ci na pw błaganie o zagłosowanie na miss forum,gdzie odpisałem,że nie będę nic robił wbrew sobie i następna wiadomość na pw,że przeze mnie nie spała całą noc - dlaczego to nie chcę tylko kliknąć na nią i wywarła na mnie presję,że dla świętego spokoju oddałem ten 1 głos :twisted: )

Czyli to jednak prawda co inni pisali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nie wchodziłem na forum i dziś z nudów zacząłem sobie czytać poszczególne działy. Jak można postępować z osobą,która wysyła ci na pw błaganie o zagłosowanie na miss forum,gdzie odpisałem,że nie będę nic robił wbrew sobie i następna wiadomość na pw,że przeze mnie nie spała całą noc - dlaczego to nie chcę tylko kliknąć na nią i wywarła na mnie presję,że dla świętego spokoju oddałem ten 1 głos :twisted:JAK MOŻNA Z TAKĄ OSOBĄ MIEĆ W MIARĘ POPRAWNE RELACJE :?: (proszę o niepisanie na pw).

Artemizja, piękna kobieto - możesz mnie,jak to piszą inni - zbanować (od tak pięknej kobiety przyjmę to na swoją klatę), ale opinia jajku, jest trafiona 100%.To jest manipulantka forumowa :!::lol:

 

 

jprdl jestem w szoku

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można postępować z osobą,która wysyła ci na pw błaganie o zagłosowanie na miss forum,gdzie odpisałem,że nie będę nic robił wbrew sobie i następna wiadomość na pw,że przeze mnie nie spała całą noc - dlaczego to nie chcę tylko kliknąć na nią i wywarła na mnie presję,że dla świętego spokoju oddałem ten 1 głos :twisted:JAK MOŻNA Z TAKĄ OSOBĄ MIEĆ W MIARĘ POPRAWNE RELACJE :?:

 

:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×