Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skończyły mi się leki czuje się fatalnie.


pentagrow

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Zapomniałem w odpowiednim terminie zarejestrować się u lekarza. W weekend lekarz nie odpisuje. Za tydzień mam wizytę. W aptece nie wydają leków bez recepty.... nie rozumiem tego ....

Byłem u lekarza rodzinnego ale wyskoczyło mi że nie jestem zarejestrowany ... zarabiam dużo ale opłacam składkę poprzez umowę zlecenie...

Nie mam pomysłu jak w szybkim czasie kupić leki. Co mogę teraz zrobić ? Czy jakiś aptekarz jest w stanie mi sprzedać leki bez recepty?

Jak to jest możliwe, że w XXI wieku trzeba mieć pozwolenia na to żeby się leczyć?

 

Czuje się fatalnie. Kręci mi się w głowie, boli głowa, brzuch... jest mi zimno i nie mogę się skupić.

Pracuje i mam projekt do skończenia ale nic nie mogę zrobić...

 

Pomóżcie coś...

Biorę a właściwie brałem Prefaxine 75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aptece Ci nie wydadzą, nie ma na to co liczyć. Zwł. psychotropów, chociaż z każdym lekiem na receptę byłby problem. Chyba, że miałbyś kogoś znajomego w aptece, komu byś obiecał, że doniesiesz reckę za tydz.

 

Piszesz, że sporo zarabiasz. Może zorientuj się w necie, czy w Twojej okolicy nie przyjmuje prywatnie jakiś inny psychiatra, który zgodziłby się przyjąć Cię w sobotę.

W końcu masz już ustalone leczenie i nie musiałby zbierać całego wywiadu, tylko wypisać Ci lek. Zwyczajnie powiedziałbyś, że Ci się tabsy skończyły i odczuwasz pogorszeniu przy zaprzestaniu brania :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tego nie rozumiem dlaczego są te recepty... po co? po to żeby dawać lekarzom itd zarobić?

Tez nie rozumiem po co. Alkohol też zmienia stan świadomości, uzależnia a nie jest na receptę...hmm...;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a) jak masz znajomego aptekarza to poproś go o lek i obiecaj, że doniesiesz za jakiś czas receptę

b) jak masz podkładkę od psychiatry ->kierunek: lekarz rodzinny

c) idź prywatnie do innego

d) idź w tygodniu po 18 tej albo w weekend do tzw. nocnej i świątecznej pomocy medycznej(adresu w Twojej okolicy poszukaj w necie)- wyjaśnij sytuację, pokaż puste pudełko po leku albo jakiś świstek, że się leczysz- powinni Ci przepisać 1 opakowanie na 100%

e) jak nie ma w pobliżu u Ciebie d) to uderzaj na izbę przyjec i poproś o jednorazowa konsultację lekarską- dalej jak w punkcie d)

 

Handel lekami na forum jest zabroniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pentagrow, Warto mieć zaprzyjaźnioną aptekę ., Ja od wielu lat większość leków wykupuję w jednej,, znam więc właścicielkę i pracownice, . W takiej sytuacji (zdarzyło się ) proszę o lek i obiecuję donieśc receptę ,. Nie mam z tym problemu . Co do zasadności istnienia recept , to inna sprawa i chyba szkoda nerwów na dyskusję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×