Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rozmowa.


toomuch11

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęłam się zastanawiać nad tym czy przypadkiem nie mam depresji. Po prostu widzę to ,że nie mam chęci do niczego. Wcześniejsze moje zainteresowania przestały mi sprawiać przyjemność. Czuję się samotna i nawet nie mam z kim porozmawiać, bo mam wrażenie ,że nikt mnie nie rozumie. Często zdarza się ,że leżałabym cały dzień w łóżku nic nie robiąc i nawet aby nikogo nie było koło mnie. Po prostu nie czuję się chyba dobrze w otoczeniu tych ludzi z którymi przebywam. Na nic nie mam siły. Nawet moja własna osoba jest dla mnie straszna.... ehhh ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w przeszłości odczuwałaś identyczne bądź podobne stany emocjonalne ? Jak często występują ? Jak długo trwają ? Czy amplituda mocy doznań jest wysoka (głębokie doły, nadzwyczajna radość) ? Czy to wszystko miało bądź ma związek z wydarzeniami z życia ?

 

Dlaczego Ci smutno ? Dlaczego wydaje Ci się, że jesteś straszna ?

 

pzdr !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem to jest zwykłe wypalenie, nie zawsze oznacza depresji.

Możliwe. Sama już nie wiem.

 

-- 10 kwi 2015, 01:18 --

 

Czy w przeszłości odczuwałaś identyczne bądź podobne stany emocjonalne ? Jak często występują ? Jak długo trwają ? Czy amplituda mocy doznań jest wysoka (głębokie doły, nadzwyczajna radość) ? Czy to wszystko miało bądź ma związek z wydarzeniami z życia ?

 

Dlaczego Ci smutno ? Dlaczego wydaje Ci się, że jesteś straszna ?

 

pzdr !

Wydaje mi się ,że w zeszłym roku miałam podobnie, ale wiedziałam co to powodowało. Raz bywa u mnie taki dzień ,gdzie chce mi się płakać,ale następnego jest już dobrze. Wydaje mi się ,że brakuje mi osoby (bardziej przyjaciela) z która mogłabym porozmawiać. Może to by mi w jakimś stopniu pomogło. Odczuwam takie wrażenie, że nikomu na mnie nie zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×