Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hasiok


Argish

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, tamtego watku nie dalo sie z Toba merytorycznie poprowadzic bo nie potrafisz odpowiadac na proste pytania odnoszace sie do tematu watku wiec nie dziw sie, ze ludzie traktuja Cie jak jeden wielki zart ;).

 

A Wiola powinna dostac perm bana za propagowanie bezczelnego obrazania Arashy, toz to Moderator jest straznik dobrego wychowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kółeczko wzajemnej adoracji ... taa :brawo:

 

I tak nie dam sobie wmówić, że moje tematy są tendencyjne czy bez sensu ... na szczęście znam swoją wartość.

Po prostu jestem niewygodnym forumowiczem i to Was tak boli. Tut mir Leid :bezradny:

Myślcie sobie co chcecie !

 

-- 03 kwi 2015, 11:43 --

 

Śmiercionauta, licz się ze słowami ! Jako moderator powinieneś wiedzieć, że takie uwagi wypadałoby zachować dla siebie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, a Ty znowu się nakręcasz...wyluzuj dziewczyno bo Ci żyłka w końcu pęknie ;). Może wyjdź na zewnątrz...tam też jest życie ;).

 

Arasha, powinno się Tobie nadać rangę 'Attention Whore" ;)

Następny Moderator do perm bana :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, to moja sprawa, czy się nakręcam czy nie. Pewne uwagi są niestosowne i nie na miejscu, a jak ktoś tego nie rozumie, to tylko współczuć :roll:

No tak, tylko najpierw się nakręcasz a potem marudzisz, że "wszyscy" są przeciwko Tobie. I nie chodzi tutaj o Twoje poglądy na rózne tematy bo tego nikt nie powinien oceniać lub się nabijać ale o samo zachowanie. Sama chyba widzisz jaki stosunek ludzie do Ciebie mają i to w znaczącej większości więc nie nasuwa Tobie to niczego na myśl? Ja Twoich poglądów nie wyśmiewam, z częścią nawet się zgodzę i z początku starałam się z Tobą prowadzić rzeczowe dyskusje bo nie znałam Cię wcześniej więc nie oceniałam Ciebie jako osoby. Ale uwierz mi, że po pewnym czasie po prostu zwyczajnie nie miałam już możliwości brać Twojej osoby i Twoich tematów na poważnie, a czemu - bo tendencyjne i podobnym lub takim samym podtekście więc większośc z nich moznaby spokojnie wrzucić do jednego.

Ja osobiście nie rozumiem, po co Ty tyle tych tematów + ankiety zakładasz? Tym bardziej, że skoro zaczyna się jakąś dyskusję to fajnie byłoby na samym początku objaśnić o co dokładnie chodzi i wyrazić również swoje zdanie. Bo na prawdę, wiele z Twoich tematów jest jedną wielką niewiadomą.

 

Więc nie dziw się, że ludzie przestali Cię już brać na poważnie i z każdego tematu robią jeden wielki burdel - chociaż z drugiej strony, może one od początku są wielkim burdelem.

 

Co zrobisz to Twoja sprawa ale tak jak mówię - nie marudź później, że "cały świat" jest przeciwko Tobie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×