Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jaki jest Twój stosunek do ankiet ?


Arasha

Jaki jest Twój stosunek do forumowych ankiet ?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest Twój stosunek do forumowych ankiet ?

    • 1) denerwują mnie i przeważnie ich nie wypełniam
      3
    • 2) denerwują mnie, ale zdarza mi się wyrazić w ten sposób swoje zdanie
      2
    • 3) mam do nich stosunek zupełnie obojętny ( czasem coś zaznaczę, jak mnie temat zainteresuje )
      2
    • 4) lubię w ten sposób wyrazić swoje zdanie na jakiś temat
      9
    • 5) nie wypełniam, ale biorę czynny udział w dyskusji
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, Ja się wypowiedziałam już w Twojej ostatniej (o ile jakiejs nie przegapiłam :P ), Otoz ankieta , żeby wziąć w niej udział musi mieć jakiś sens i cel. Jasno sprecyzowane , sensowne pytanie i takież odpowiedzi , . Wtedy mnie nie denerwuje i mogę wziąc udział , inaczej nie widzę sensu ,. No i wkurza mnie Twoje podpuszczanie, głosujcie , to nie boli itp .

 

-- 02 kwi 2015, 22:46 --

 

blah!, ANALizując posty arashy, mam zGOŁA odmienne zdanie.

 

 

Tu też się zgadzam z pindą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta musi mieć jasno sprecyzowany cel. Konstruuje się ją po to, żeby zbadać opinię wśród określonej grupy ludzi, mając na na uwadze zachodzące zjawiska. Przeważnie służy do poprawy,planowania, weryfikacji czy podwyższenia standardów badanego przedmiotu, zjawiska.

Można też ankietować, jeśli istnieje obowiązek sprawozdawczości... Wybacz Arasha, ale znów zaczyna się zaśmiecanie, w dodatku działu Socjologia.

Nie możesz w off topie pytać ludzi o ich stosunek do ankiet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, zgadzam się z tym i ta ankieta wyjątkowo była dla żartów. Pozostałe traktuję jak najbardziej na poważnie. Jak chcesz, to usuń ten temat ... ale jednocześnie proszę Cię także o powywalanie chamskich niemerytorycznych postów z mojego poprzedniego tematu wp-yw-wiary-na-seksualno-cz-owieka-t55103.html, który założyłam w celu poznania zdania innych użytkowników i merytorycznej dyskusji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, tak naprawdę to był pierwszy raz, kiedy pozwoliłam sobie na żarty, bo mnie ludzie sami sprowokowali w innym temacie - Arasha, załóż ankietę ;) Ja traktuję zarówno całe forum, jak i poszczególne tematy na poważnie i nigdy nie urządzam sobie z nikogo żartów !

Tak więc ten jeden raz, potraktuj to jako spóźniony Prima Aprilis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu sie zgodze z Arasha ;). Bezczelny Moderator

 

Moderator też człowiek i oprócz pełnienionej funkcji ma osobiste poglądy , często subiektywne,

 

Dla mnie komentarz pindy nie był chamski , jak masz inne zdanie , masz prawo zgłosić wyżej ., Ja się z jej zdaniem zgadzam , bo jak na osobę aseksualną czy za jaką tam się uważasz , za dużo wkółko o seksie nawiajasz i pełno Cię w takich własnie wątkach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, bo jak na osobę aseksualną czy za jaką tam się uważasz , za dużo wkółko o seksie nawiajasz i pełno Cię w takich własnie wątkach .

Nie spinaj sie tak ;).

Swoja droga chyba pomylilas mnie z kims innym bo ja sie nie udzielam w watkach o seksie poza dzisiejsza beka w watku Arashy i nie jestem osoba aseksualna ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear, tak, masz rację, takich jak w stylu tej powyższej np.: "Jaki krój majtek preferujesz?

a) stringi

b) pantalony

c) nie noszę

d) inne... (jakie?)

Ankieta z możliwością wypowiedzi otwartej z uwagi na pkt d) :lol::lol:

 

Chodźcie lepiej spać...

 

haha, Monia, ale ta jest zrozumiała i konkretna , jeszcze tylko napisz po co Ci te dane? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nawet u Moniki nie ma dla mnie opcji, nosze kila par na raz jedne na drugich. Shame on u...

 

-- 02 kwi 2015, 23:35 --

 

Argish majtek w ogole nie nosi, nie klam :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, te dane są mi niezbędne do modyfikacji moich poglądów co do noszenia majtek różnych krojów. Bo... noszę majtki z push up'em w niedziele i święta, stringi gdy się opalam, pantalony jak jadę do schroniska w górach, w dni pracy... nie noszę :lol:

 

blah!, pkt d) "inne" potraktuj jako" inne możliwości noszenia", więc warstwowe noszenie w Twoim przypadku możesz wpisać w pkt d) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×