Skocz do zawartości
Nerwica.com

22 LATA OBJAWY 4 MIESIACE PROSZE O POMOC


normal1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o pomoc wiem ze tutaj nie dowiem sie diagnozy i co mi jest ale chcialbym jakies wskazówki albo przypuszczenie co mi jest.A 7 kwietnia mam wizyte konsultacyjna u psychologa.Wiec tak mam 23lata,spozywałem alkohol od młodości sie piwkowałem,nie pije od sylwestra, zawsze kac objawiał się nerwicą - stres,niepokoj,budzenie sie w nocy zestresowanym,wymioty na tle nerwowym,i stan depresyjny(przygnebienie,monnotonnosc zycia itp) wiec nie pije juz 4 miechy i napewno nie jest to jakies uzaleznienie bo problemy psychiczne mam ciagle od stycznia do teraz i nic nie ulega zmianie tylko sie pogarsza na poczatku dostalem bardzo silnego stresu(nie wiem dlaczego) az wyladowalem w szpitalu i dostalem hydroksynyze na uspokojenie i spalem chyba z 2dni powiedzieli mi tylko ze mam nerwice(ale to tylko takie gadanie bez jakies rozmowy) i dostalem chyba derealizacji i depresonalizacji(czulem sie jak odurzony,brak uczuc,zamroczenie w oczach,brak pamieci,koncetracji,jakbym widzial tylko moimi oczami,jakby za szyba itp,wszystko wydawalo sie jak w jakies grze) a moje dolegliwosci na teraz to i chciałbym sie dowiedziec kto tak miał i co to moze byc czy nerwica lekowa czy depresja czy cos innego albo to i to:

-nadmierna sennosc(budzie sie jakbym był po 6 piwach... nie umiem wstac z łozka takie jakby zmeczenie bardzo psychiczne ze nie mam sil ani wstac

-zawroty głowy i zaburzenia widzenia(obraz mi faluje,snieg optyczny i ogolnie wszystko sie kreci i widze płasko tez ludzi jak odurzony po czyms

-światłowstret,pieczenie oczu,bol oczu

-rozdraznienie,niepokoj(ruszam nogami),

-mam ochote na slodycze, i nadmierne jedzenie chce mi sie ciagle jejsc nawet jak jestem syty juz

-całkowity brak poczucia czasu(ze np bylem wczoraj gdzies to ten czas jest taki sam odczuwam ze bylem tam czy 2dni temu czy 2 miesiace temu ze to jest to samo)

-brak koncetracji i pamieci czuje sie jak otepiony czy oszolomiony,nie pamietam co robilem przed chwila i nie umiem sie wcale skupic jak ktos cos mowie do mnie to nie wiem co to znaczy albo jak chce cos zrobic to nie umiem wcale myslec jakbym nie mial mysli i wyobrazni kompletnie nic

-czuje sie odrealniony albo brak swiadomosci ze np gdzie jestem to nie wiem gdzie co ja tutaj robie i ze ja istnieje wgl..(jak odurzony czyms,tak jakby ktos wstal z łozka bardzo szybko i nie wie co sie z nim dzieje itp)

-czuje jakbym mial puste w glowie(czuje ze moje mysli sa bardzo daleko gdzie tam) i szumi mi w uszach i zatykaja mi sie uszy

-jestem zamyslony w sobie i czuje sie samotny

-mam jakies mysli co samo przychodza i skupiaja sie na moich dolegliwosciach(ze ciagle mam myslec o tych objawach co mi sie dzieją)

(albo np mam mysli co jakbym wskoczyl z okna,albo jade w autobuscie i przychodza mi mysli co jakbym teraz wstal i krzyczal ta caly autobus)

-z rana chce mi sie płakać,czuje sie przygnebiony,mam spadek lipido,bóle glowy ciagle w tym samym miejscu,nadrazliwosc na halas i dzwiek ogolnie wszystko mnie drazni i nie umiem sie zrelaksowac wcale, i czuje jakby moja psychika by ciagle cierpiala i nie umiem odetchnac od wszystkiego, i ogolnie zmeczony psychicznie sie czuje i mam ta derealizacje.

-drzenie jamy ustnej,jestem bardzo nerwowy

-nie odczuwam jakby uczuc, nie moglbym sie zakochac,byc szczesliwym, brak zainteresowania kobietami nawet jesli chce to nic nie odczuwam(jakby bariera jakas)

-suche usta i bialy jezyk

-na wszystko mi jest obojetne,brak zainteresowan co kiedys mnie interesowalo,przyjmnosci i radosci z zycia brak i to by bylo na tyle jest tego duzo i dlaczego ja cierpie i nie wiem co robic boje sie ze ktos mnie zle zdiagnozuje i dalej bede cierpiec bo jest to wszystko pomieszane wiec jak widac CZUJE SIE JAK ODURZONY ALKOHOLEM ALBO NARKOTYKACH ALBO JAKBYM NIE SPAL NP 3 NOCE I MOJA PSYCHIKA JEST SŁABA I POTRZEBUJE REGENERACJI I NIE UMIEM SIE WYLUZOWAC... PROSZE O POMOC I KTO WIE CZY KTOS TAM MIAL I CO TO MOZE BYC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×