Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zdobywcy ( ankieta z humorem )


Arasha

Kto kogo Twoim zdaniem powinien zdobywać ?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kogo Twoim zdaniem powinien zdobywać ?

    • 1) facet powinien zdobywać kobietę ( opcja dla panów )
      4
    • 2) kobieta powinna wykazać się inicjatywą ( opcja dla panów )
      0
    • 3) kobieta powinna dać się przez mężczyznę zdobywać ( opcja dla pań )
      3
    • 4) kobieta powinna wziąć sprawy w swoje ręce i sama zarzucić przynętę na osobnika, który ją interesuje ( opcja dla pań )
      0
    • 5) żadna ze stron nie powinna wykazywać się większą inicjatywą - lepiej jak wszystko dzieje się w swoim tempie, spontanicznie, bez żadnych scenariuszy ( opcja dla pań i panów )
      5
    • 6) nie mam zdania ( nie interesują mnie w ogóle związki damsko - męskie )
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, ta ankieta nie ma sensu bo nie ma jednoznaczej odpowiedzi. Wszystko zależy od sytuacji, ludzi, charakterów itd.

Też zaczynam powoli uważać, że te Twoje ankiety stają się nudne i tendencyjne...i generalnie to nie wiadome co mają na celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, słowo "tendencyjność" zupełnie nie oznacza powielanie tego samego tematu ;).

To w takim razie dla mnie brakuje jeszcze jednego wariantu. Może się czepiam ae serio - do czego Ci te ankiety tak konkretnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym w nawiasach? Bo nie rozumiem.

 

-- 01 kwi 2015, 16:52 --

 

blah!, chodzi o zdanie konkretnej osoby, nie ogółu ! I nie ma w niej nic tendencyjnego ... poprzednia była na zupełnie inny temat !

To spytaj po prostu tą osobę zamiast odstawiać teatrzyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, chciałam zaznaczyć, że jesteś mało poprawna politycznie i zapomniałaś o związkach homoseksualnych...wsystkie odpowiedzi odnoszą się do relacji damsko-męskich ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam, że nic na zasadzie "powinien/powinna"...zamiast przypisywać ludziom powinności wolałbym odjąć im trochę tych "wypada/nie wypada zagadać", tak aby kobieta której podoba się dany facet nie myślała (a to on powinien zagadać, a mnie to nie wypada) i żeby facet myślał w ten sam sposób. dzięki temu ludzie, którzy się sobie podobają bardziej swobodnie mogliby iść ku sobie, a w obecenej sytuacji jest więcej mijania sie, bo każde czeka na pierwszy krok od drugiej osoby.

 

swoją drogą wprowadziłbym taki wzorzec: kobieta z wyższym statusem społecznym zagaduje pierwsza.

 

 

nie przewidziałaś Arasha takiej opcji w swojej ankiecie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha po co zdobywać jak i tak zabraniasz sexu.

No chyba że chodzi o trofeum ;)

Co z tego, że zabraniam, jak i tak nikt nie słucha :bezradny: ... poza prawiczkami z przymusu :pirate:

Tak, można powiedzieć, że chodzi o trofeum :mrgreen: Zresztą jak się kogoś zdobędzie, to niekoniecznie trzeba to seksu, nie ?

Są jeszcze jakieś inne ciekawe rzeczy, które można robić ze zdobytą osobą :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jw. w dodatku nie wyobrażam sobie sytuacji w których jakiś temperamentny pijak zaczepia kobiety, bo mu z racji temperamentu wypada...

trzeba też wziąc pod uwagę, że często faceci np. bez pracy krępują sie zagadać do jakiejś eleganckiej pani i mysla sobie "a mogłem podejść" albo odwrotnie "a mi to nie wypada, gdzie ja a gdzie ona", kiedy jednak wprowadzić wzór o którym wspomniałem, to faktycznie nie wypada (i to jest jasne) z drugiej strony nie myśli się o straconej szansie, bo skoro kobieta nie zrobiła pierwszego kroku to znaczy, że nie chciała poznawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"4) kobieta powinna wziąć sprawy w swoje ręce i sama zarzucić przynętę na osobnika, który ją interesuje"

 

załózmy, że obiekt zainteresowań lubi kotlety schabowe... więc nie pozostaje nic innego jak zakupić wędkę (chyba ze ma się już takową w posiadaniu) założyc haczyk a na niego kotleta... zarzucić... i facet jest mój :mrgreen: Gorzej jak źle wycelujemy, kotlet spadnie... a danego osobnika trafi sam haczyk... zonk :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×