Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne uczucie w klatce piersiowej


haribo190

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko może ktos z was ma podobie. Przez cały okres mojej walki z nerwicą a bedzie juz około 10 lat, czasookresowo miewam dolegliwosci w klatce piersiowej, raz jest to uczucie ucisku, raz dyskomfortu a innmym razem jakby ból. Sprawa jest o tyle trudniejsza ze od 2008 roku posdiadam wszczepiony rozrusznik serca i wszelkie takie dolegliwosci od razu łącze z tłem kardiologicznym ale według mojego kardiologa niesłusznie bo wszystkie badania serca są ok. Mój terapeuta twierdzi że u mnie właśnie w klatce piersiowej lokalizuje się lęk. Czy takie cos wogóle jest możliwe??? Ktoś coś takiego przechodził lub słyszał podobne stwierdzenie??

 

Pozdrawiasy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj haribo190!

 

Mój terapeuta twierdzi że u mnie właśnie w klatce piersiowej lokalizuje się lęk. Czy takie cos wogóle jest możliwe??? Ktoś coś takiego przechodził lub słyszał podobne stwierdzenie??

Tak, jak najbardziej takie coś jest możliwe. Cierpisz na nerwicę, a jednocześnie masz problemy z sercem, dlatego nerwica i lęki "atakują" najsłabszy Twój organ. Stąd odczucia bólu, ucisku czy dyskomfortu w klatce piersiowej.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×