Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak reagujesz na prowokację ?


Arasha

Jaki jest Twój stosunek do różnego typu prowokacji ?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest Twój stosunek do różnego typu prowokacji ?

    • 1) denerwują mnie i wywierają skutek odwrotny do zamierzonego
      1
    • 2) są mi kompletnie obojętne, ponieważ i tak ich nie łapię
      3
    • 3) uważam, że nadają życiu smaczku i pikanterii ;-)
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w ankiecie ... plus jakieś rozwinięcie od siebie ;) Jak Wy reagujecie na prowokacje ze strony innych osób / prowokacje medialne / dziennikarskie ? Czy sami lubicie prowokować inne osoby, będąc ciekawym ich reakcji ? Co Waszym zdaniem jest dopuszczalne, a co przekracza granice dobrego smaku i przyzwoitości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt "1)" w ankiecie jest nielogiczny bo prowokacje mają właśnie na celu przewaznie zdenerwowanie/wzburzenie drugiej strony ;). Człowiek prowadzi dyskusję przeważnie w sytuacji, w której z kimś sie nie zgadza a co za tym często idzie - denerwuje się ;).

 

 

Mi tak prowokacje zwisają bo mam inne ciekawsze rzecz do robienia niż dawanie się wkręcać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowokacja z natury rzeczy przekracza granice, więc nie można jej badać pod kątem dopuszczalna/ niedopuszczalna.

Ankieta jak już tu napisano ma błędy logiczne. Ja ze swej skromnej strony dodam, że mi osobiści nie przeszkadzają, bo wywołują poruszenie, ruch w którym widać jak niektórzy się miotają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, rozumiem że to powinno brzmieć na twoją prowokację. :mrgreen:

 

Masturbow, nie wybzykał jej nikt to zakłada głupie tematy.

 

elo, czy dmuchają zwycięzce? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to robaczki, prowokacja musi mieć charakter seksualny ? Ja założyłam temat ogólnie, żeby zorientować się jak ludziska z forum reagują na różne prowo, np. polityczne ! Bardzo proszę bez prywaty :nono:

 

Fakt zakładania przeze mnie różnych tematów nie wynika z dziewictwa, ale z ciekawości świata, a czasem z potrzeby beki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to robaczki, prowokacja musi mieć charakter seksualny ? Ja założyłam temat ogólnie, żeby zorientować się jak ludziska z forum reagują na różne prowo, np. polityczne ! Bardzo proszę bez prywaty :nono:

 

Fakt zakładania przeze mnie różnych tematów nie wynika z dziewictwa, ale z ciekawości świata, a czasem z potrzeby beki ;)

 

A bzykanie to niby co? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×