Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aviomarin a leki na nerwicę


pawel4171

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam bardzo ważne dla mnie, konkretne pytanie. Mój psychiatra jest zagranicą i nie mogę się z nim skontaktować, więc chciałbym uzyskać pomoc tutaj.

 

Na co dzień ze względu na nerwicę lękową przyjmuję 3 rodzaje leków: Sulpiryd, Rexetin oraz Zomiren. Czy mogę przy braniu tych leków zażyć także Aviomarin (Dimenhydrinatum), ponieważ mam taką potrzebę? Czy Aviomarin nie wejdzie z tymi lekami w niepożądaną interakcję?

 

Bardzo pilnie proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zomiren działa na oun tak jak i aviomarin także interakcja może zachodzić,w ulotce jest żeby poiformować lekarza o innych lekach ale ja specjalistą nie jestem,sam bym się nie przejmował takimi szczegółami grubsze mixy się robiło:P

 

-- 27 mar 2015, 01:57 --

 

kurde nie wiem czemu pomyślałem sobie o całym opakowaniu tego aviomarinu.

nie,przy użyciu zgodnie z przeznaczeniem to raczej nie powinno się nic stać a gdyby coś niezwykłego się robiło to już dawno takie połączenie zostało by opatentowane;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie uspokoiłeś. :smile:

 

A czy są tutaj na forum może jacyś lekarze? To dla mnie dość pilna sprawa.

 

 

edit: skoro Zomiren biorę tylko doraźnie, to mogę zrobić jakiś odpowiedni odstęp czasu, żeby nie mieszać tych leków bezpośrednio. Nie brać tego samego dnia, czy zrobić jakiś dłuższy odstęp przed zastosowaniem Aviomarinu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: skoro Zomiren biorę tylko doraźnie, to mogę zrobić jakiś odpowiedni odstęp czasu, żeby nie mieszać tych leków bezpośrednio. Nie brać tego samego dnia, czy zrobić jakiś dłuższy odstęp przed zastosowaniem Aviomarinu?

 

Alprazolam ( substancja czynna Zomirenu ) ma stosunkowo krótki okres półtrwania ( o ile nie masz wersji SR o przedłużonym działaniu ), więc bez przesady ... jeden dzień odstępu to nawet za dużo ... wystarczy parę godz. ( chociaż nie wiem, czy jakikolwiek odstęp jest potrzebny, ale dla spokoju i pewności lepiej zrobić ;) ). Inna sprawa,

czy nie jesteś bardziej spokojny po zażyciu Zomirenu podczas podróży, ale jak bierzesz go w innych sytuacjach, to nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×