Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depakiniarz- twórczość


EmInQu

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to przeciez jego rodzaj ekspresji.. robi jak czuje, wyraza siebie i uważam że jest to zdrowe..malowac mozna na rózne sposoby :)

Czytałam bloga Dekapinarza i psycholog prosil go o nie przynoszenie rysunków na grupę bo innym bedzie smutno, o ile rozumiem ze chce chronic ludzi to jednak smutne jest to ze nie mozna siebie pokazac jakim sie naprawdę jest i jak się czuje. A to pomaga. I nie chodzi o to zeby były dobre czy złe, udane czy mniej udane.. to jest rodzaj terapi i autoekspresji przeciez ;)

 

A Ty malujesz, Elo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to przeciez jego rodzaj ekspresji.. robi jak czuje, wyraza siebie i uważam że jest to zdrowe..malowac mozna na rózne sposoby :)

Czytałam bloga Dekapinarza i psycholog prosil go o nie przynoszenie rysunków na grupę bo innym bedzie smutno, o ile rozumiem ze chce chronic ludzi to jednak smutne jest to ze nie mozna siebie pokazac jakim sie naprawdę jest i jak się czuje. A to pomaga. I nie chodzi o to zeby były dobre czy złe, udane czy mniej udane.. to jest rodzaj terapi i autoekspresji przeciez ;)

 

A Ty malujesz, Elo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde poczulam sie jakbym skrytykowala czyjs wierszyk a ktos mi tu wyjezdza z licentia poetica :lol:

 

to byla tylko dobra rada z mojej strony - a z takich sie korzysta badz [po uprzednim rozwazeniu za i przeciw] nie

 

obecnie nie czuje sie na silach by malowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde poczulam sie jakbym skrytykowala czyjs wierszyk a ktos mi tu wyjezdza z licentia poetica :lol:

 

to byla tylko dobra rada z mojej strony - a z takich sie korzysta badz [po uprzednim rozwazeniu za i przeciw] nie

 

obecnie nie czuje sie na silach by malowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochana, to nie tak;) Piszę od siebie zwyczajnie i w dobrych intencjach

 

Ja sama maluje i sie staram przepomoc zeby sie nie gnoic :P

 

A własnie wyraziłas mojego Wewnetrzengo Krytka, to źle, to rozciencz, tam ładniejsza kreskę i bardziej finezyjna i w rezultacie wsystko lezy.

 

A ja własnie postanowilam sobie pomoc i robic tak jak czuje i nie tylko z malowaniem. I cały ten krytykujący bełkot odrzucać, tzn niech sobie jest ale nie muszę sie mu poddawać. A w drugiej kolejnosci nie poddawac sie krytyce czy tzw. dobrym radom innych, bo w polskim narodzie lubimy sobie podcinac skrzydła.

 

Chętnie zobaczę kiedyś rysunki Twoje, domyslam ze ze beda tam konkretne i soczyste barwy :)

 

Aha, i nic tu nie jest skierowane przeciwko Tobie jezeli byś tak pomyślała.

 

W zasadzie co do porady to musi sie Dekapinarz odniesc tak naprawdę. :) Pozdrawiam ciepło ! :angel:

 

Dziękuje za wgląd w siebie każdym razie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochana, to nie tak;) Piszę od siebie zwyczajnie i w dobrych intencjach

 

Ja sama maluje i sie staram przepomoc zeby sie nie gnoic :P

 

A własnie wyraziłas mojego Wewnetrzengo Krytka, to źle, to rozciencz, tam ładniejsza kreskę i bardziej finezyjna i w rezultacie wsystko lezy.

 

A ja własnie postanowilam sobie pomoc i robic tak jak czuje i nie tylko z malowaniem. I cały ten krytykujący bełkot odrzucać, tzn niech sobie jest ale nie muszę sie mu poddawać. A w drugiej kolejnosci nie poddawac sie krytyce czy tzw. dobrym radom innych, bo w polskim narodzie lubimy sobie podcinac skrzydła.

 

Chętnie zobaczę kiedyś rysunki Twoje, domyslam ze ze beda tam konkretne i soczyste barwy :)

 

Aha, i nic tu nie jest skierowane przeciwko Tobie jezeli byś tak pomyślała.

 

W zasadzie co do porady to musi sie Dekapinarz odniesc tak naprawdę. :) Pozdrawiam ciepło ! :angel:

 

Dziękuje za wgląd w siebie każdym razie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ten pierwszy obraz. Jest bardzo pomysłowy. Widziałabym go na jakimś plakacie/ pocztówce promującej walkę z depresją albo uwrażliwiającej społeczeństwo na problem depresji. Grafika prosta, pomysłowa i wzbudzająca emocje, świetnie mi pasuje na plakat.

Nie ma gdzieś jakiś konkursów na coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×