Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie wynająć mieszkanie w Katowicach?


Przasny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowicze :) Mam taki problemik, za jakiś czas muszę przeprowadzić się do Katowic. Może ktoś spośród Was mieszka w tym mieście i może polecić mi sprawdzoną lokalizację (bezpieczną i w miarę tanią) żeby wynająć mieszkanie? Będę zobowiązany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najciekawszą częścią Katowic jest Brynów. Może tam? Dużo zieleni, parki, ładne kościoły... Mieszkań też trochę do wynajęcia oferują, przejrzyj sobie oferty na stronie http://www.klikmapa.pl/mieszkania-do-wynajecia,mi-katowice,dz-brynow.html. Mam nadzieję że pomogłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przasny, najtańsze mieszkania/kawalerki/pokoje znajdziesz w centrum w kamiennicach.

Co do bezpieczeństwa - nie da się tego okreslić - w każdej dzienicy możesz natknąć się na wandala i złodziena. Jednak wg. mnie jedna z bezpieczniejszych dzielnic to Ligota (nie wliczając w to biegających między blokami dzików ;)). Nie polecam z kolei Nikiszowca, Giszowca, Bogucic, Zawodzia i Załęża (tego strzeż się jak ognia ;)).

 

Jak dla mnie to najciekawszą częścią Katowic jest Brynów. Może tam? Dużo zieleni, parki, ładne kościoły... Mieszkań też trochę do wynajęcia oferują, przejrzyj sobie oferty na stronie http://www.klikmapa.pl/mieszkania-do-wynajecia,mi-katowice,dz-brynow.html. Mam nadzieję że pomogłem :)

Brynów to jest dosyć nieciekawa pod względem bezpieczeństwa dzielnica, poza tym ze względu na WST mieszkania są tam drogie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×