Skocz do zawartości
Nerwica.com

Agresja chłopaka. Rozstanie. ChAD?


Rekomendowane odpowiedzi

Wspierac w terapii to zadanie psychologa a nie byłej dziewczyny. Skoro wykluczyli chad i psychopatie to widocznie gosc jest agreswnym chamem lubiacym ponizac osoby bo tak podnosi swoja wartosc. Zamiast pseudo łudzenia sie w pomocy terapii :mrgreen: w ogole wykasowac faceta ze swojego zycia i NIE MIEC ZADNEGO KONTAKTU. Tyle, ze jak pisałam poprzednio jezeli ktos sam tego nie zrozumie to i tak ani nasze posty ani nic innego nie pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupapomidorowa, to skoro masz dystans zarówno do Niego jak i tej sytuacji to po co cały czas to rozgrzebujesz hmm?

Niby go nie usprawiedliwiasz a ciągle w Twoich postach "czuć" pociąg do tego gościa. Raz przyznajesz rację, że powinnaś odciąć się od tego kolesia ale za chwilę piszesz, że chciałabyś zrozumieć co nim kieruje...takie to mało logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupapomidorowa, a ja myślę, że masz ten sam problem co ja. Uzależniasz się od drugiego człowieka (w tym przypadku partnera) jak od narkotyku. Nawet jak wiesz, że on jest zły to i tak cię ciągnie i jesteś na głodzie. Tłumaczysz, że się rozstałaś, a teraz to tylko pomagasz, chcesz zrozumieć itd. a tak naprawdę to powrót do nałogu. Problem jest w Tobie w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupapomidorowa, tak Cię traktował bo dałaś się tak traktować i tyle. Jak ktoś zaczyna być z stosunku do Ciebie agresywny (niezależnie z jakich powodów) to albo stawia się wyraźną granicę (czego być może Ty zrobić nie potrafisz) albo się odchodzi. Naucz się "bronić" i pokazywać, że postępować z Tobą nie wolno w ten sposób (ale od razu przy pierwszej okazji gdy ktoś zastosuje wobec Ciebie przemoc, bez żadnych ustepstw - ktoś Cię raz uderzy to nie ma zmiłuj i dawania szans). Jeśli tego się nie nauczysz to niezależnie od tego, czy poznasz powody jakimi kieruje sie człowiek Ciebie bijący to niczego w Twoim życiu to nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupapomidorowa, nie myśl w kategoriach, że masz taką osobowość bo to może prowadzić do lekkiego usprawiedliwiania swojego postepowania i osiadania na laurach. Mów sobie, że jesteś silnym człowiem i że nie będziesz się ładować w kłopoty - to wbrew pozorom pomaga w dążeniu do zmiany nastawienia. Powiedz sobie, że własnie "taka" nie jesteś więc nie masz zamiaru po raz kolejny wpakować się w taki sam shit ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×